Олег ГОЛОДЮК: «Ми незадоволені результатом»

Тренер «Металіста 1925» – про матч з «Ворсклою»

628
0
ФК Металіст 1925. Олег Голодюк

Тренер «Металіста 1925» Олег Голодюк прокоментував матч 12-го туру УПЛ проти «Ворскли» (нічия 2:2):

«По тому, як розвивався матч, ми незадоволені результатом. Сьогодні на полі ми побачили справжню команду. Усі підтримували один одного. Через працю, ми переживемо цей момент. Головне - не опускати руки, голову й через тренування виправляти ситуацію.

Сидоров - дуже важливий гравець для нас. Ми його підтримували й будемо підтримувати. По ньому було видно, що психологічно він дуже переживав, що не міг забити. Ми сподіваємось, що цей гол додасть йому впевненості в майбутньому.

Напевно, ми були готові до другого тайму тільки на словах. Треба було вийти і як мінімум перші хвилини тайму відіграти дуже надійно. Однак це наш не перший пропущений гол одразу після перерви. З цим потрібно щось робити, шукати відповіді».