Георгій СУДАКОВ: «Я ще не переріс рівень УПЛ»
Півзахисник «Шахтаря» вважає, що йому ще є куди рости
![Георгій СУДАКОВ: «Я ще не переріс рівень УПЛ»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/47/orig_649411.jpg)
21-річний півзахисник донецького «Шахтаря» Георгій Судаков не вважає, що він переріс рівень Української Прем'єр-ліги.
«Я не переріс рівень УПЛ. Артем Довбик минулого сезону забив більше 20-ти голів, от він переріс рівень чемпіонату та пішов на підвищення. У мене не така статистика, а у світовому футболі це зараз дуже важливо. Коли я вийду на новий рівень у цьому аспекті, тоді вже можна буде про щось говорити», – сказав Судаков.
У цьому сезоні УПЛ Георгій Судаков провів шість матчів в УПЛ та забив двічі. Українець також провів дебютний гол в Лізі чемпіонів, забивши «Барселоні».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Розклад матчів за участю українських тенісисток на ОІ-2024 на 29 липня](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696116.jpg)
![Розклад матчів за участю українських тенісисток на ОІ-2024 на 29 липня](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696116.jpg)
У понеділок на корти Парижа вийдуть п'ять українок
![Чісора розповів, що говорив йому Усик під час бою з Джойсом](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/middle_695998.jpg)
![Чісора розповів, що говорив йому Усик під час бою з Джойсом](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695998.jpg)
Олександр підтримував Дерека в бою з Джо
![Несподівано! Форвард збірної України стане гравцем переможця єврокубка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696111.jpg)
![Дружина Луніна оцінила можливий відхід Андрія цього літа з Реала](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696078.jpg)
![Британські вболівальники захоплено прийняли Усика перед боєм Джойс – Чісора](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695999.jpg)
![Британські вболівальники захоплено прийняли Усика перед боєм Джойс – Чісора](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695999.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/120/thumb_344127.jpg)
![Віктор Коробка](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/120/thumb_344127.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/124/thumb_344939.jpg)
![avk2307](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/124/thumb_344939.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/69/thumb_373803.png)
![Иван Качура](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/69/thumb_373803.png)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![kluchka_vova](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/10/32/thumb_406567.jpg)
![ZANREGENT1993](https://pic.sport.ua/images/users/0/10/32/thumb_406567.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/48/thumb_449692.png)
![Алекс 19](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/48/thumb_449692.png)