Руслан РОТАНЬ: «У другому таймі ми були ближчими до перемоги»

Головний тренер «Олександрії» – про матч із «Рухом»

231
1
ФК Олександрія

Наставник «Олександрії» Руслан Ротань поділився враженнями від нічиєї з «Рухом» (0:0).

«Перший тайм був за «Рухом». У другому таймі, я вважаю, ми були ближчі до перемоги, бо мали шанси для того, щоб забивати. Матч повністю відображається в рахунку 0:0 на табло. Такі матчі дуже необхідні нашим молодим гравцям, у яких вони отримують необхідний досвід.

Сьогодні було достатньо боротьби. Найголовніше, що в цій боротьбі вони стають краще. Я думаю, що цей аспект для нас дуже потрібний. Однак є чого прагнути, над чим працювати та готуватись до кубкової зустрічі. У нас не так багато часу, але треба відновитися та гарно підійти до матчу», – сказав Ротань.