Андрій ПОНЄДЄЛЬНІК: «Ми одне ціле, колектив дуже дружній і це наш козир»
Півзахисник «Кривбаса» – про майбутній матч проти «Дніпра-1» та нинішній сезон
![Андрій ПОНЄДЄЛЬНІК: «Ми одне ціле, колектив дуже дружній і це наш козир»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/45/orig_649158.jpg)
Півзахисник криворізького «Кривбаса» Андрій Понєдєльнік поділився думками про майбутній матч проти «Дніпра-1» та виступи своєї команди в нинішньому сезоні.
– Андрію, попереду матч проти «Дніпра-1», який набрав солідний хід. Що можеш сказати про цього суперника, як нейтралізувати його сильні сторони?
– Це дуже збалансована команда із високим рівнем дисципліни. У кожної команди є як сильні, так і слабкі якості. У нас було достатньо днів, щоб детально розібрати суперника. Ми налаштовані на дуже серйозний бій.
– Цього сезону ваша команда стала приємною несподіванкою для багатьох. Чи відчуваєте ви інший настрій суперників на вас, враховуючи ваш поточний успіх?
– Я вважаю, що наша команда рухається у правильному напрямку. Ми розвиваємося щодня, не стоїмо на місці, як тактично, так і функціонально. Для цього дуже багато зусиль докладає наш тренерський штаб. Зараз ми одне ціле, колектив дуже дружній і це наш козир. На тренуваннях у нас здорова конкуренція, а під час матчів ми всі один за одного. Щодо настрою суперників, то ми про це взагалі не думаємо. Те, як налаштовуються на нас інші команди — це їхня справа. Ми ж однаково підходимо до кожного суперника, будь це «Верес», чи «Дніпро-1», чи «Шахтар». Немає різниці. Для нас головне - 3 залікових пункти після фінального свистка.
– У «Кривбаса» чимало новачків, як пройшов процес їхньої адаптації? Чи звертаються легіонери по поради, як футбольні, так і побутові?
– Повторюсь: ми є одна команда, всі — сім’я. Кожен легіонер або новачок, який знаходиться в команді, не відчуває себе не у своїй тарілці. Ми допомагаємо кожному швидше адаптуватися в наш колектив. Як тільки виникають якісь питання у новачків, ми з радістю допомагаємо їм у вирішенні. Я думаю, що вони задоволені у нашому колективі. Адаптація у легіонерів проходить дуже швидко. На мою думку, гумор — найкращий спосіб полегшити адаптацію, а у нас з цим проблем взагалі немає.
– Поточний чемпіонат вражає нестабільністю звичних для нас лідерів. Як би ти пояснив цей феномен?
– Нестабільність звичних лідерів -– тепер лише справа цих команд. Не знаю, що є причиною, ми зосереджені на своїх результатах у цьому чемпіонаті, а на проблеми інших клубів не звертаємо увагу.
– Разом із Дмитром Хомченовським ти записав пісню. Як це відбувалося?
– Так, якщо ви цікавилися, то знаєте, що це вже наш другий трек, який називається «Називайте нас Бандерами». Ми з Дімою часто спілкуємося про музику, і коли маємо вільний від футболу час, то він написав біт, а я написав та начитав текст. Писав, як тільки приходило натхнення. Зараз ми також працюємо над новим треком, можливо, він вийде, можливо, ні. Але це таке хобі, щоб трохи поліпшити настрій, внести в життя щось новеньке.
Нагадаємо, що матч між «Кривбасом» та «Дніпром-1» відбудеться сьогодні, 28 жовтня, та розпочнеться о 13:00 за київським часом.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Костюк здолала сенсаційну чвертьфіналістку Вімблдона на дебютній Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696074.jpg)
![Костюк здолала сенсаційну чвертьфіналістку Вімблдона на дебютній Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696074.jpg)
Марта дебютувала на Олімпійських іграх з перемоги над Лулу Сан у 1/32 фіналу
![Анонс Олімпіади на 29 липня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696126.jpg)
![Анонс Олімпіади на 29 липня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696126.jpg)
Sport.ua представляє анонс 3-го дня ОІ-2024 спільно з FAVBET
![Костюк пояснила, як їй вдалося обіграти головну сенсацію Вімблдона-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696094.jpg)
![Костюк пояснила, як їй вдалося обіграти головну сенсацію Вімблдона-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696094.jpg)
![Усик відреагував на відмову Ломаченка від бою з Девісом](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696008.jpg)
![ВІДЕО. Пушич прокоментував спаринги Шахтаря з Динамо Загреб](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696114.jpg)