| Оновлено 26 жовтня 2023, 03:12
929
1

9.5 і 9.1! Суперники Шахтаря в ЛЧ отримали топ-оцінки за матч з Антверпеном

«Порту» обіграв бельгійський клуб з рахунком 4:1, найкращими стали Евалінсон та Таремі

929
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Еванілсон та Мехді Таремі

25 жовтня відбувся матч 3-го туру Ліги чемпіонів у групі H між клубами «Антверпен» та «Порту». Гра завершилася з рахунком 4:1 на користь драконів.

Хет-триком у цьому поєдинку відзначився Еванілсон (46, 69, 84), який вийшов на заміну на 44-й хвилині. Двічі на нього асистував Мехді Таремі.

Після завершення поєдинку статистичний портал WhoScored виставив оцінки гравцям. Найкращим був визнаний Еванілсон. Він отримав 9.5 балів.

Автор двох гольових передач на бразильця Таремі отримав 9,1 балів.

Найгіршим гравцем зустрічі став воротар «Антверпена» Жан Бутес (5.5).

Прес-служба УЄФА визнала Еванілсона найкращим гравцем:

«Він забив три голи – всі з відмінним завершенням – всього за трохи більше 45 хвилин», – зазначили в УЄФА.

«Антверпен» та «Порту» грають у групі разом із «Барселоною» та «Шахтарем», які раніше провели очну зустріч. Каталонці обіграли «гірників» з рахунком 2:1.

Оцінки WhoScored за матч Антверпен – Порту – 1:4