ТЕРЛЮГА: «В мене вкрали мою мрію! Мені хочеться кричати від болю»
Українська спортсменка відреагувала на скандальний півфінал
![ТЕРЛЮГА: «В мене вкрали мою мрію! Мені хочеться кричати від болю»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/43/orig_648774.jpg)
Українська каратистка Анжеліка Терлюга залишилася за бортом фіналу чемпіонату світу, який проходить у Будапешті.
Чинна чемпіонка Європи спершу виграла сутичку з рахунком 14:11 та здобула путівку до дебютного фіналу. Проте через помилку суддів, які затримали бій на 20 секунд, і подальший протест збірної Болгарії була змушена повернутися на татамі й зазнала поразки.
Я ніколи не прощу за цей день! Це був не спорт! Це просто несправедливість! А тепер мені хтось буде казати, іди і зберись на свій бронзовий фінал?! Та я просто ненавиджу цей спорт! А тепер не треба думати, чому карате неолімпійський вид спорту більше. Бо де ще може статись така ситуація?! Вони просто знайшли якусь помилку з таймером і заставили мене іти і знову битись, і почали з рахунку де я програю. Ви навіть не зробили новий бій. Я сьогодні нікого не підвела! Я чесно виграла і маю бути в фіналі! В мене вкрали мою мрію! Серце болить, руки трусяться, коли пишу всі ці слова, мені хочеться кричати від болю, і я не знаю, що робити далі», – написала Анжеліка у своєму інстаграмі.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Костюк пояснила, як їй вдалося обіграти головну сенсацію Вімблдона-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696094.jpg)
![Костюк пояснила, як їй вдалося обіграти головну сенсацію Вімблдона-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696094.jpg)
Марта здолала Лулу Сан у 1/32 фіналу Олімпійських ігор у Парижі
![Франція обіграла Нідерланди у жіночому гандбольному турнірі ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696133.jpg)
![Франція обіграла Нідерланди у жіночому гандбольному турнірі ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696133.jpg)
Завершився заключний матч ігрового дня
![Сабо прокоментував історичну перемогу збірної України на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696003.jpg)
![Сабо прокоментував історичну перемогу збірної України на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696003.jpg)
![Визначено переможця Євро-2024 U19. Вони виграли і дорослий, і юніорський ЧЄ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696125.jpg)
![Визначено переможця Євро-2024 U19. Вони виграли і дорослий, і юніорський ЧЄ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696125.jpg)
![ФОТО. Фанати Партизана вивісили банер, нагадавши про розгром від Динамо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696010.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![turist86](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![Standard](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/121/thumb_384202.jpg)
![Выталкиватель парашутистов](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/121/thumb_384202.jpg)