Тренер Рятувальника: «Другий-третій голи психологічно розбили команду»
Ігор Саливон – про розгромну поразку від «Урагана»
![Тренер Рятувальника: «Другий-третій голи психологічно розбили команду»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/42/orig_648424.jpg)
Головний тренер роменського «Рятувальника» Ігор Салимон поділився думками після розгромної поразки від івано-франківського «Урагана» в сьомому турі чемпіонату України.
– Стосовно першого тайму – ми заслуговували на один забитий м'яч. Як мінімум на один. Пенальті не реалізували та з гри було достатньо моментів, щоб зрівняти рахунок. Стосовно першого тайму не знаю, в нас вже якийсь психологічний бар'єр, ми не можемо реалізувати те, що створюємо. Вже шестиметровий – все одно не забиваємо. А другий тайм – гра закінчилась після другого-третього м'яча. Два дуже швидких, другий – з дуже коротким проміжком часу, третій… Ці м'ячі психологічно повністю розбили команду і далі вже на майданчику була одна команда.
– Десь, напевно, витримки сьогодні не вистачило команді, щоб досягти позитивного результату?
– Знов так обставини складаються, один з гравців отримує травму, Віталій Поплевич, його міняємо. Радченко Владислав вийшов, м'яко кажучи, не ввійшов у гру, одразу другий-третій і все, гра закінчилась. Не маємо права так грати, я не знаю, зараз приїдемо додому, будемо розбиратись.
– Ви підсилились Павлом Чабановим. Як його вдалось запросити до команди?
– Це така, знаєте, вимушена дія. В нас травмовані два воротарі, Сітнер Микита – перелом пальця і Богдан Паламарчук – надрив, також травмований. Олексій Нагорний пропускав цей матч через червону картку. Дякую керівництву «Харкова», що пішли назустріч і дали нам в оренду Павла Чабанова. Він, в принципі, у першому таймі, як і вся команда, дуже добре діяв, але є те, що є. Результат більш ніж негативний. Не знаю, будемо розбиратись.
Нагадаємо, що «Ураган» в гостях розгромив «Рятувальник» з рахунком 10:0
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Костюк пояснила, як їй вдалося обіграти головну сенсацію Вімблдона-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696094.jpg)
![Костюк пояснила, як їй вдалося обіграти головну сенсацію Вімблдона-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696094.jpg)
Марта здолала Лулу Сан у 1/32 фіналу Олімпійських ігор у Парижі
![Британські вболівальники захоплено прийняли Усика перед боєм Джойс – Чісора](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/middle_695999.jpg)
![Британські вболівальники захоплено прийняли Усика перед боєм Джойс – Чісора](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695999.jpg)
Британці захоплюються людиною, яка перемогла всіх найкращих боксерів їхньої країни
![Чісора розповів, що говорив йому Усик під час бою з Джойсом](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695998.jpg)
![Сабо прокоментував історичну перемогу збірної України на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696003.jpg)
![Сабо прокоментував історичну перемогу збірної України на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696003.jpg)
![Крутий камбек з бубликом. Ястремська здолала першу суперницю на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696105.jpg)
![Крутий камбек з бубликом. Ястремська здолала першу суперницю на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696105.jpg)