Тренер Урагана: «Попри рахунок, перемога нам далась не так легко»
Максим Павленко – про разгромну перемогу над «Рятувальником»
![Тренер Урагана: «Попри рахунок, перемога нам далась не так легко»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/42/orig_648408.jpg)
Головний тренер івано-франківського «Урагана» Максим Павленко поділився думками після матчу проти роменського «Рятувальника» в сьомому турі футзальної Екстраліги.
– Попри рахунок, перемога нам далась не так легко, якщо згадати перший тайм. За рахунку 1:0 ми отримали пенальті у свої ворота. У цій ситуації добре зіграв Сашко Сергицький та виручив нас, відбивши пенальті. Рахунок 1:0 - хиткий і були моменти біля наших воріт. Тому в перерві наголосив на тому, щоб не зупинятись та покращити реалізацію, яка у другому таймі була зразковою для нас і четвірка Швед-Корсун-Шотурма-Фаренюк підтвердила свій високий клас і виконавську майстерність. Забити буквально за одну хвилину три м'ячі – цього виявилось достатньо для того, щоб вести в рахунку, почувати себе комфортно та надалі реалізовувати ті моменти, які в нас були.
– Як вам вдалось в другому таймі зломити опір «Рятувальника», який в першому таймі дуже гарно чинив супротив, а в другому вже було видно, що команда посипалась. Як вам вдалось так переломити гру?
– В першому таймі гравці відчули на собі, що це непроста команда, яка мала декілька хороших моментів. В перерві я наголосив на тому, що в жодному разі не розслаблятись із цією командою. Будь-яку контратаку вони хочуть завершити голом, будь-який стандарт завжди виконують ударом по воротах. Тому хлопці — молодці, на другий тайм вийшли просто зібраними, зіграли, як потрібно для перемоги. А далі реалізація була майже стовідсоткова. Тому такий рахунок.
Нагадаємо, що «Ураган» в гостях розгромив «Рятувальник» з рахунком 10:0.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Чісора розповів, що говорив йому Усик під час бою з Джойсом](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/middle_695998.jpg)
![Чісора розповів, що говорив йому Усик під час бою з Джойсом](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695998.jpg)
Олександр підтримував Дерека в бою з Джо
![Костюк здолала сенсаційну чвертьфіналістку Вімблдона на дебютній Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696074.jpg)
![Костюк здолала сенсаційну чвертьфіналістку Вімблдона на дебютній Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696074.jpg)
Марта дебютувала на Олімпійських іграх з перемоги над Лулу Сан у 1/32 фіналу
![Вердер цікавиться захисником Динамо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696131.jpg)
![Британські вболівальники захоплено прийняли Усика перед боєм Джойс – Чісора](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695999.jpg)
![Британські вболівальники захоплено прийняли Усика перед боєм Джойс – Чісора](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695999.jpg)
![Костюк пояснила, як їй вдалося обіграти головну сенсацію Вімблдона-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696094.jpg)
![Костюк пояснила, як їй вдалося обіграти головну сенсацію Вімблдона-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696094.jpg)