ВІДЕО. Перша в сезоні перемога Кельна, Аугсбург розгромив Хайденхайм

Неділя в Бундеслізі порадувала результативністю

136
0

Дев'ятий тур Бундесліги завершився двома матчами. Спекотно було у Кельні, де місцеві «козли» у поєдинку з «Боруссією» з Менхенгладбаху вперше у поточному чемпіонаті змогли перемогти. Флоріан Кайнц двічі реалізував пенальті. Причому у другому випадку він не забив, але футболістові «Кельна» дали перебити удар. Довершив зусилля Кайнца Вальдшмідт на останній хвилині. Гладбах відіграв перший гол Кайнца зусиллями Ельведі, але за рахунку 1:1 залишився вдесятьох через вилучення Коне і не зміг стримати тиск «Кельна».

«Хайденхайм» швидко повів з рахунком 2:0 у матчі з «Аугсбургом». Мало хто міг подумати, що в результаті господарі програють цю зустріч із великим рахунком. Ще в першому таймі захист «Хайденхайма» почав розсипатися і зрештою пропустив п'ять голів.

Бундесліга

8-й тур

«Кельн» «Боруссія» Менхенгладбах 3:1

Голи: Кайнц, 9, пенальті (1:0), Ельведі, 64 (1:1), Кайнц, 77, пенальті (2:1), Вальдшмідт, 90+1 (3:1).

Вилучення: Коне, 70 (БМ).

«Хайденхайм» «Аугсбург» 2:5

Голи: Кляйндінст, 17 (1:0), Бесте, 18 (2:0), Тіц, 29 (2:1), Педерсен, 41 (2:2), Демирович, 42 (2:3), Удуохай, 64 (2:4), Реджбечай, 87, пенальті (2:5).