257
0
СК Дніпро-1

Найважливіші цифри 11-го туру УПЛ – у нашому традиційному огляді.

«Дніпро-1», який здобув 4-ту перемогу поспіль (м'ячі 5-0), святкує 60-ту звитягу у чемпіонатах України, а наставник дніпрян Юрій Максимов – 70-ту.

Олексій Гуцуляк стає автором 250-го голу команд Юрія Максимова у всіх турнірах (ЧУ – 214, КУ – 32, ЄК – 4).

Суха серія Євгена Волинця сягає 389 хвилин.

«Динамо» повторює особистий антирекорд, вшосте в історії програвши два матчі поспіль в УПЛ.

Мірча Луческу зазнає 10-ї поразки в українських чемпіонатах на посаді головного тренера киян.

Динамівці завершують свою гольову серію, яка склала 19 матчів. Востаннє біло-сині залишали поле без забитих м'ячів 18 березня 2023 року – 0:1 вдома із «Зорею».

«Шахтар» стає автором 10-ї великої перемоги сезону-2023/24.

Загальна гольова серія гірників сягає 39 матчів, а домашня – 18.

Помаранчево-чорні обходяться без нічиїх у рідних стінах 11 матчів поспіль (+10-1).

Тарас Степаненко проводить 90-й матч як капітан «Шахтаря» (ЧУ – 70, КУ – 1, СК – 1, ЄК – 18).

ФК Шахтар. Тарас Степаненко

20-й м'яч у лавах українських команд забиває Данило Сікан (ЧУ – 17, ЄК – 2, ЗУ – 1).

Даріо Срна, який дебютував біля керма гірників у 41 рік 173 дні, стає наймолодшим тренером-іноземцем донеччан в УПЛ. Колишнє досягнення, яке належало італійцеві Роберто де Дзербі, він перевищує на 240 днів.

ЛНЗ зазнає першої великої поразки в елітному дивізіоні.

Загальна безгольова серія підопічних Олега Дулуба сягає 270 хвилин, а гостьова – 372-х.

«Кривбас» здобуває 3-тю поспіль перемогу в гостях (м'ячі 10-2), повторюючи особистий рекорд 24-річної давнини.

Максим Задерака втретє вражає ворота «Металіста 1925».

Підопічні Едмара зазнають 3-ї поразки поспіль (м'ячі 1-5).

Бека Вачіберадзе на 370-й хвилині перериває безгольову серію харків'ян.

«Зоря» проводить 650-й матч у чемпіонатах України.

Луганчани стають 7-ю командою, яка здобула 90 перемог у гостях.

Чорно-біло-червоні святкують 25-ту вольову вікторію в УПЛ, а «пивовари» зазнають першої безвільної поразки.

Едуардо Герреро оформляє 10-й дубль сезону-2023/24.

Валерій Кривенцов здобуває прем'єрну перемогу в УПЛ на чолі луганчан (у 4-й грі).

Сергій Суханов стає автором першого дубля та голу з пенальті «Оболоні» в елітному дивізіоні.

«Пивовари» на 287-й хвилині завершують свої загальну та домашню сухі серії.

«Ворскла» в 284-й раз іде з поля без забитих м'ячів і повторює антирекорд УПЛ, що належить «Карпатам».

Біло-зелені продовжують домашню безнічийну серію до 11 матчів (+7-4), але завершують гольову в рідних стінах, яка склала 10 матчів. Востаннє полтавцям не вдалося пробити захисні редути гостей 18 березня 2023 року – 0:0 з «Металістом 1925».

Юрій Калитвинцев проводить 150-й поєдинок у чемпіонатах України як гравець і тренер (103+47), а Віктор Скрипник – 40-й на чолі «Ворскли» (+17=7-16, 48-55).

«Рух» встановлює особистий рекорд, продовживши гольову гостьову серію до 5 матчів.

30-й м'яч у кар'єрі забиває Юрій Климчук (ЧУ – 26, КУ – 4), у тому числі 5-й у ворота «Вереса» (ЧУ – 3, КУ – 2). При цьому його гол виявляється 250-м, пропущеним рівненцями в УПЛ, у тому числі 100-м - вдома.

Ілля Квасниця стає автором 10-го голу жовто-чорних у баталіях з червоно-чорними.

«Верес», який 30-й раз поступився суперникам на своєму полі, зазнає 20-ї великої поразки в елітному дивізіоні.

Яго Сікейра на 407-й хвилині перериває безгольову серію рівнян.

«Чорноморець» стає 5-м клубом, який провів 250 сухих матчів в УПЛ.

Одесити у рідних стінах зберігають свої ворота у недоторканності 300 хвилин поспіль.

М'яч, забитий Орестом Кузиком, виявляється 400-м, пропущеним командами Володимира Шарана у всіх турнірах (ЧУ – 346, КУ – 35, ЄК – 19), а другий гол Андрія Штогрина стає 50-м, пропущеним «Минаєм» за Шарана в елітному дивізіоні.

Закарпатці зазнають 15-ї великої поразки в чемпіонатах України.

«Минай» обходиться без перемог 11 матчів поспіль (=4-7), а без голів – 321 хвилину кряду.

«Колос» перериває «рекордну» безвиграшну серію з 7 матчів (=5-2), а також безгольову - на 344-й хвилині.

Ковалівці, які 20-й раз зіграли на «нуль» у гостях, продовжують свою загальну суху серію до 392-х хвилин.

50-й матч у чемпіонатах України проводять Дмитро Нагієв («Оболонь») та Олександр Сирота («Динамо»), 1-й – Прінс Аду, Данило Гончарук (обидва - «Кривбас»), Коджо Азіангбе («Зоря») та Маркос Андре («Дніпро-1»).

У 4-му для себе клубі елітного дивізіону дебютує Лукас Тейлор («Полісся»).

10-й м'яч в УПЛ забивають Максим Задерака та Дмитро Шастал, 1-й – Євген Пастух (у 8-й грі), Денис Теслюк (у 10-й), Сергій Суханов (у 11-й) та Арсеній Батагов (у 69-й).

ФК Кривбас. Максим Задерака

У 3-й команді еліти відкриває гольовий рахунок Валерій Лучкевич («Колос»), у 2-й – Денис Балан («Верес») та Дмитро Шастал («Полісся»).

2-й дубль в українських чемпіонатах робить Максим Задерака, 1-й – Євген Пастух (у 8-му матчі), Сергій Суханов (у 11-му), Едуардо Герреро (у 17-му), Кевін Келсі (у 22-му) та Андрій Штогрін (у 44-му).

Олексій Гуцуляк стає автором 200-го голу сезону-2023/24, Дмитро Шастал – 100-го гостей, а Яго Сікейра – 40-го «джокерів».

1-шу червону картку в кар'єрі заробляють Данило Хрипчук (у 15-й грі) та Кирило Попов (у 28-й).

80-й матч в елітному дивізіоні проводить арбітр із Харкова Катерина Монзуль, 30-й – Олександр Омельченко зі Слов'янська.

11-й тур стає рекордним цього сезону за кількістю голів. У 8 матчах команди спільно забивають 28 м'ячів (у середньому – 3,50 за гру) – на 2 більше, ніж у 2-му турі. Рекордним виявляється і показник гостей, які 17 разів вразили ворота господарів.