Екстраліга. Розгроми у київському та львівському дербі, перемога Харкова

Відбулися три матчі сьомого туру чемпіонату України з футзалу

631
0
ФК Сокіл

В українській футзальній Екстралізі сьогодні, 21 жовтня, відбулися три матчі сьомого туру

У першій зустрічі, що проходила у Хмельницькому, «Харків» мінімально обіграв місцевий «Сокіл». І допоміг гостям у цьому Костянтин Абзалов, який на 10-й хвилині відкрив рахунок, забивши у свої ворота. Незабаром господарі відігралися, але за хвилину до завершення зустрічі Сергій Топчій приніс «Харкову» перемогу.

У столичному дербі номінальні гості, «Аврора» забили у ворота «SkyUp» чотири сухі голи. При цьому забивали чотири різні футзалісти. Ця перемога дозволила «Аврорі» очолити турнірну таблицю з відривом у два очки від ще однієї київської команди, «ХІТ», чий матч проти рівненського «Кардинала» перенесено через підготовку киян до старту в Лізі чемпіонів.

У ще одному дербі, львівському, перемогу також здобули номінальні гості. «Енергія» на початку другого тайму повела 0:3, а ще за п'ять хвилин Віталій Радевич зробив дубль. Між його голами Сергій Коваль відіграв один гол, а за сім хвилин до завершення матчу Олег Мурін вкотре скоротив відставання. Але останнє слово залишилося за «Енергією» – перед сиреною Мар'ян Пелех оформив остаточний рахунок у грі.

Екстраліга, тур 7

21 жовтня

Сокіл (Хмельницький) – Харків – 1:2 (1:1)

Голи: Токар, 17 - Абзалов, 10 (у свої ворота), Топчій, 39.

SkyUp (Київ) – Аврора (Київ) – 0:4 (0:1)

Голи: Боргун, 14, Завертаний, 24, Школьний, 25, Сагайдачний, 36.

in.IT (Львів) – Енергія (Львів) – 2:5 (0:2)

Голи: Коваль, 26, Мурін, 33 – Зварич, 7, Легендзевич, 20, Радевич, 23, Радевич, 28, Пелех, 40.