На фініші чемпіонату Першої ліги «золоті» очки враховуватися не будуть
«Інгулець» та «Карпати» вже далеко відірвалися від переслідувачів
![На фініші чемпіонату Першої ліги «золоті» очки враховуватися не будуть](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/40/orig_648010.jpg)
У Першій лізі завершується суперництво на першому етапі, де визначаться учасники, які продовжать боротьбу за підвищення в класі, а в другій десятці — ті, що намагатимуться уникнути вильоту в Другий дивізіон.
Як стало відомо Sport.ua, цього сезону, на відміну від попереднього, на другому етапі враховуватимуться всі очки, а не, так звані, «золоті», що були набрані в поєдинках з командами, що надалі виступатимуть в одній групі.
Отож, оскільки «Інгулець» та «Карпати» вже далеко відірвалися від переслідувачів, то, схоже, їм уже ніщо не завадить завоювати прямі путівки до УПЛ. Інтрига зберігається тільки в тому, хто з них стане найсильнішим клубом Першої ліги.
А ось боротьба за третє і четверте місця, що дає право на перехідні поєдинки з аутсайдерами Прем'єр-ліги, очікується дуже гостра. Схожа ситуація буде й в другій десятці.
Нагадаємо, що три останні команди напряму понижуються в класі, а ті, що фінішують на 16 і 17 місцях, зіграють перехідні поєдинки з 2 та 3 командами Другого дивізіону.
Раніше стало відомо, що львівські «Карпати» продовжили угоду з воротарем.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Віце-чемпіон Нідерландів стежить за трьома молодими талантами УПЛ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696149.jpg)
![Віце-чемпіон Нідерландів стежить за трьома молодими талантами УПЛ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696149.jpg)
«Феєнорд» хоче посилити склад молодими гравцями «Динамо» та «Шахтаря»
![Костюк пояснила, як їй вдалося обіграти головну сенсацію Вімблдона-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696094.jpg)
![Костюк пояснила, як їй вдалося обіграти головну сенсацію Вімблдона-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696094.jpg)
Марта здолала Лулу Сан у 1/32 фіналу Олімпійських ігор у Парижі
![Несподівано! Форвард збірної України стане гравцем переможця єврокубка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696111.jpg)
![Костюк здолала сенсаційну чвертьфіналістку Вімблдона на дебютній Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696074.jpg)
![Костюк здолала сенсаційну чвертьфіналістку Вімблдона на дебютній Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696074.jpg)
![ВІДЕО. Скандальний таджицький дзюдоїст отримав жахливу травму на ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696152.jpg)
![ВІДЕО. Скандальний таджицький дзюдоїст отримав жахливу травму на ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696152.jpg)
P.S. Але заголовок дивний, прочитавши я подумав, що 2 етап починатимуть узагалі без очок.