0

ВІДЕО. Після помилки Марсело. Гравець Шахтаря віддав 2 асисти у Бразилії

«Корінтіанс» на виїзді зіграв унічию з «Флуміненсе» з рахунком 3:3

Getty Images/Global Images Ukraine. Майкон

У ніч на 20 жовтня відбувся матч 27-го туру чемпіонату Бразилії з футболу між клубами «Флуміненсе» та «Корінтіанс». Гра завершилась із рахунком 3:3.

З перших хвилин у складі гостей з'явився бразильський півзахисник Майкон, якого «Корінтіанс» орендував у донецького «Шахтаря». Він провів на полі 72 хвилини, після чого був замінений на Роні.

Майкон допоміг своїй команді забити перші два м'ячі. Хавбек відзначився двома асистами. Майкон віддав дві гольові передачі на Юрі Альберто. У 2023 році Майкон відзначився 2 голами та 2 асистами за «Корінтіанс».

❗️ ВІДЕО. Після помилки Марсело. Гравець Шахтаря віддав 2 асисти у Бразилії

У матчі брав участь і захисник Марлон, права на якого також належать донецькому «Шахтарю». 61 хвилину зі старту у складі «Корінтіанса» провів Жуліано, який із 2011 по 2014 рік виступав за «Дніпро».

Зірковий бразильський захисник господарів Марсело відіграв усі 90 хвилин. До речі, перший гол «Корінтіанс» забив після помилки Марсело.

«Корінтіанс» зараз знаходиться на 13-й позиції в таблиці чемпіонату Бразилії з 32 очками. «Флуміненсе» розташовується на 9-му місці з 42 пунктами.

Таблиця чемпіонату Бразилії

Події матчу

84’
ГОЛ ! М'яч забив Jhon Arias (Флуміненсе).
71’
Феліпе Мело (Флуміненсе) отримує червону картку.
65’
Thiago Santos (Флуміненсе) отримує червону картку.
56’
ГОЛ ! М'яч забив Vinicius Lima (Флуміненсе).
32’
ГОЛ ! З пенальті забив Fabio Santos (Корінтіанс).
27’
ГОЛ ! М'яч забив Yuri Alberto (Корінтіанс).
22’
10’
(1)

Прощавайте, єврокубки? Схоже, Дніпро-1 відмовляється від колишніх амбіцій
Футбол | 27 квітня 2024, 10:28 25

Рік тому команда рвалася в ЛЧ, а зараз може залишитися без континентальних турнірів