Владислав ЛИСЕНКО: «Нічия - це також позитивний результат»
Головний тренер «ХІТа» – про матч проти «Урагана»
![Владислав ЛИСЕНКО: «Нічия - це також позитивний результат»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/36/orig_647248.jpg)
Головний тренер київського «ХІТа» Владислав Лисенко поділився враженнями після матчу проти івано-франківського «Урагана» в шостому турі чемпіонату України.
– Гра була бойова, результат закономірний, жодна з команд не хотіла поступатись. Тому і по грі, і за результатом все закономірно. В деяких моментах щастило «ХІТу», в деяких моментах – «Урагану». Тому результат закономірний. Усі хотіли виграти, але нічия - це також позитивний результат.
– Чого не вистачило вам для того, щоб перемогти у цьому матчі та чи вдалось реалізувати усе те, про що ви з хлопцями говорили в перерві?
– Так, багато чого нам вдалось, але, мабуть, збірники наші трохи втомлені були після матчів з сербами. Тому десь ми розуміли, що таке може бути. Вони сьогодні дуже непогано виглядали, хоча трохи важкувато було, але всі впорались із завданням. Єдине, що проти воротаря ми досить непогано зіграли, але один момент ми проґавили. Тобто, це і наша помилка – ми знали, що є такий стандарт в «Урагана», але з цього стандарту пропустили. Нічого страшного в цьому немає.
Нагадаємо, що «ХІТ» та «Ураган» зіграли внічию з рахунком 2:2.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Ольга ХАРЛАН: «Пишаюся тобою, ти – мій герой»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/middle_695984.jpg)
![Ольга ХАРЛАН: «Пишаюся тобою, ти – мій герой»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695984.jpg)
Українська фехтувальниця привітала свого хлопця з медаллю на Олімпіаді
![ФОТО. Фанати Партизана вивісили банер, нагадавши про розгром від Динамо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696010.jpg)
![ФОТО. Фанати Партизана вивісили банер, нагадавши про розгром від Динамо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696010.jpg)
Сербські фанати важко пережили побиття їхньої команди в Любліні
![Українська тенісистка знялася з Олімпіади в Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696025.jpg)
![Крутий камбек з бубликом. Ястремська здолала першу суперницю на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696105.jpg)
![Крутий камбек з бубликом. Ястремська здолала першу суперницю на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696105.jpg)
![Усик відреагував на відмову Ломаченка від бою з Девісом](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696008.jpg)