У чемпіонаті України з футзалу завершився шостий тур

258
0
СК Сокіл

Двома матчами завершився шостий тур першого кола футзальної екстраліги.

У столиці місцева «Аврора» без проблем обіграла «Сокіл» із Хмельницького, який на останні десять хвилин залишився без одного гравця після вилучення Олега Гуцуляка. На той час господарі вели з рахунком 2:0, а за дві хвилини до завершення зустрічі Владислав Моспан забив третій гол для «Аврори». «Сокіл» на останній хвилині зміг забити гол престижу.

В Івано-Франківську зустрічалися лідери турнірної таблиці, місцевий «Ураган» та київський «ХІТ». Вже на початку зустрічі гості забили по черзі у чужі та свої ворота, а в середині другого тайму ще раз обмінялися голами. Євген Жук зробив дубль, а Ігор Корсун через п'ять хвилин зрівняв і оформив підсумковий результат матчу.

Після шести турів «ХІТ» з 14 очками очолює турнірну таблицю, «Ураган» та «Аврора» ділять друге-третє місце з 13-ма очками, причому у киян матч у запасі.