Микола СТЕПАНЕЦЬ: «Треба починати другу зустріч практично з нуля»
Головний тренер українського «Мотора» – про перемогу над «Кер’єнгом»
![Микола СТЕПАНЕЦЬ: «Треба починати другу зустріч практично з нуля»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/36/orig_647240.jpg)
Головний тренер українського «Мотора» Микола Степанець поділився думками після перемоги над люксембурзьким «Кер'єнгом» в матчі другого кола Кубка Європи EHF.
– Основне вдалось, що ми перемогли, це дуже важливо. Рахунок – +4 ми повели у першій зустрічі, але є ще друга зустріч. Треба починати другу зустріч практично з нуля, як першу зустріч. Тому що чотири м'ячі відіграватись будуть дуже швидко.
– Що можете сказати про команду суперника? Здивували вони вас?
– В принципі, суперник нас не здивував, тому що ми переглядали попередні матчі цієї команди. Але все ж в цій команді грає дуже багато іноземців. Шестеро з країн колишньої Югославії, англієць, португалець, так що в принципі команда дуже непогана. Але вони в такому віці, що десь підсажуються у фізичній формі в другому таймі зустрічі. Гра в Люксембурзі при підтримці своїх уболівальників додавала їм сил.
Нагадаємо, що «Мотор» обіграв «Кер'єнг» з рахунком 31:27. Матч-відповідь пройде в суботу, 21 жовтня, в словацькому Міхаловце.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Сабо прокоментував історичну перемогу збірної України на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696003.jpg)
![Сабо прокоментував історичну перемогу збірної України на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696003.jpg)
Заслужений тренер України подякував усім, хто був причетний до досягнення цього результату
![Йожеф САБО: «Шкода, що Шахтар і Динамо не відпустили гравців на Олімпіаду»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696070.jpg)
![Йожеф САБО: «Шкода, що Шахтар і Динамо не відпустили гравців на Олімпіаду»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696070.jpg)
Колишній тренер збірної похвалив українців за гру з Марокко
![Костюк здолала сенсаційну чвертьфіналістку Вімблдона на дебютній Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696074.jpg)
![Костюк здолала сенсаційну чвертьфіналістку Вімблдона на дебютній Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696074.jpg)
![Українська тенісистка знялася з Олімпіади в Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696025.jpg)
![Франція обіграла Нідерланди у жіночому гандбольному турнірі ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696133.jpg)
![Франція обіграла Нідерланди у жіночому гандбольному турнірі ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696133.jpg)