Вища ліга. Третя перемога Рівного, ЗУНУ-Енерго вирвав першу перемогу
Двома матчами завершився перший тур Вищої ліги
![Вища ліга. Третя перемога Рівного, ЗУНУ-Енерго вирвав першу перемогу](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/36/orig_647215.jpg)
Двома матчами завершився перший тур Вищої ліги чемпіонату України з гандболу серед жінок, що проходив у Рівному.
У першій зустрічі «ЗУНУ-Енерго» на останніх секундах вирвав перемогу у бойовому матчі проти «Сум-У». Після конфлікту з тренерами рефері матчу Олег Володовський та Сергій Скрипченко переглядали трансляцію для того, щоб переконатися, що переможний м'яч команди з Тернополя був закинутий за правилами. Зазначимо, що найкращим снайпером матчу стала напівсередня «ЗУНУ-Енерго» Олена Барабаш, яка закинула майже половину всіх м'ячів своєї команди – 11.
Третю перемогу поспіль у рідних стінах здобуло «Рівне», яке без проблем розгромило «Дніпро» з Кам'янського. Господині майданчика вже до перерви вели з відривом дев'ять м'ячів, а за другий тайм довели різницю до підсумкових +15 на свою користь. Відразу дві гандболістки «Рівного» закинули десять і більше м'ячів: наддосвідчена права напівсередня Інна Голярдик (12) та зовсім молода Марія Козак (10), яка також грає на позиції правої напівсередньої.
Після трьох матчів першого туру «Рівне» з дев'ятьма очками лідирує у турнірній таблиці з відривом у три очки від «Дніпра». При цьому господарки першого туру – єдина команда, яка має позитивну різницю закинутих і пропущених м'ячів.
Чемпіонат України, Вища ліга, 1 тур, третій день
15 жовтня, Рівне, спорткомплекс ДЮСШ 4.
Суми-У – ЗУНУ-Енерго (Тернопіль) – 27:28 (14:14)
Дніпро (Кам'янське) – Рівне – 25:40 (14:23)
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![ФЕДОРЧУК: «Порадив би Скрипнику взяти паузу в тренерській кар'єрі»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696108.jpg)
![ФЕДОРЧУК: «Порадив би Скрипнику взяти паузу в тренерській кар'єрі»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696108.jpg)
Відомий експерт прокоментував відставку наставника Металіста 1925
![Ольга ХАРЛАН: «Пишаюся тобою, ти – мій герой»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/middle_695984.jpg)
![Ольга ХАРЛАН: «Пишаюся тобою, ти – мій герой»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695984.jpg)
Українська фехтувальниця привітала свого хлопця з медаллю на Олімпіаді
![Чісора розповів, що говорив йому Усик під час бою з Джойсом](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695998.jpg)
![Франція обіграла Нідерланди у жіночому гандбольному турнірі ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696133.jpg)
![Франція обіграла Нідерланди у жіночому гандбольному турнірі ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696133.jpg)
![Британські вболівальники захоплено прийняли Усика перед боєм Джойс – Чісора](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695999.jpg)
![Британські вболівальники захоплено прийняли Усика перед боєм Джойс – Чісора](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695999.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/116/thumb_343324.jpg)
![Александр Ад](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/116/thumb_343324.jpg)