6-та перемога поспіль. Завацька вирвала перемогу на старті турніру в Тунісі

Катарина у трьох сетах обіграла Деспіну Папаміхаїл в Монастірі

1699
4
Instagram. Катаріна Завацька

Українська тенісистка Катаріна Завацька (WTA 169) успішно стартувала на хардовому турнірі серії WTA 250 у Монастірі (Туніс).

У 1-му раунді кваліфікації українка у двох сетах обіграла Деспіну Папаміхаїл (Греція, WTA 207) за 2 години та 45 хвилин.

WTA 250 Монастір. Хард. Кваліфікація

Катаріна Завацька (Україна) – Деспіна Папаміхаїл (Греція) – 3:6, 6:2, 6:4

Завацька програла 1-й сет та 1-й гейм на подачі у 2-й партії, але змогла повернутися у гру. У третьому сеті Катаріна перемагала 4:1, але втратила перевагу, практично дозволила гречанці зрівняти рахунок, але в 10-му геймі українка виграла подачу суперниці з 15:40 і закрила Деспіну.

Це була третя зустріч тенісисток. Завацька виграла 2-й поєдинок.

Для українки ця перемога стала 6-ою поспіль. Раніше Катаріна виграла трофей на 40-тисячнику у Португалії.

У фіналі відбору українка зіграє проти Наталії Стеванович.