Україна: Трубін, Миколенко, Матвієнко, Забарний, Конопля, Зінченко (Сидорчук, 76), Степаненко, Судаков (Сваток, 87), Мудрик (Караваєв, 87), Зубков (Маліновський, 67), Довбик (Яремчук, 76).

Запасні: Бущан, Михайліченко, Буяльський, Назарина, Піхальонок, Ванат, Різник.

Північна Македонія: Дімітрієвскі, Мусліу, Серафімов, Манев (Чурлінов, 46), Аліоскі, Барді, Атанасов (Адемі, 63), Елезі (Дор'єв, 74), Ашковскі (Дімоскі, 46), Міовскі (Трайковскі, 84), Елмас.

Запасні: Алексовскі, Шишковскі, Ліязавскі, Мітровскі, Алімі, М.Рістовскі, Тодоровскі.

14 жовтня о 18:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14 жовтня о 17:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

14 жовтня о 17:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +6

ГОООООООООООООЛ!

Караваєв протягнув м'яч лівим флангом, помітив, що Дімітрієвскі пішов читати передачу, та здалеку поцілив у ворота!

14 жовтня о 17:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +3

Адемі попереджений за надлишкову емоційність.

14 жовтня о 17:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +2

Серафімов збив Караваєва. Підкат ззаду.

14 жовтня о 17:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано шість хвилин.

14 жовтня о 17:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Вболівальник з українським прапором вибіг на поле

14 жовтня о 17:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

Заміни від Реброва. Замість Судакова на поле вийшов Сваток, замість Мудрика - Караваєв.

14 жовтня о 17:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

Небезпечно!

Дімітрієвскі потягнув удар Яремчука з близької відстані.

14 жовтня о 17:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

Трайковскі замінив Міовскі.

14 жовтня о 17:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Мудрик отримав пошкодження. На поле вийшли лікарі.

81’

МОМЕНТ!

Мудрик відпасував на Судакова, Георгій завдав потужного удару метрів з 20-ти - Дімітрієвскі зачепив м'яч рукою, після чого він влучив у поперечину та вилетів за межі поля.

14 жовтня о 17:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

Небезпечно!

Мудрик пробив з-за меж штрафного майданчика, м'яч пролетів поруч зі штангою.

14 жовтня о 17:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Заміни у складі збірної України: Яремчук замість Довбика, Сидорчук замість Зінченка.

14 жовтня о 17:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Адемі навісив, Трубін виграв верхову боротьбу у суперника у воротарському майданчику.

74’

Дор'єв замінив Елезі.

14 жовтня о 17:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Адемі пробив метрів з 20-ти. Трубін спокійно забрав м'яч до рук.

14 жовтня о 17:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Барді пробив з дальньої дистанції - вище воріт.

14 жовтня о 17:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Маліновський ліктем викинув Елмаза за межі поля.

14 жовтня о 17:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Маліновський вийшов на поле замість Зубкова.

14 жовтня о 17:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Миколенко протягнув м'яч від центральної лінії, віддав пас на Мудрика, той намагався прострілити, Серафімов заблокував.

14 жовтня о 17:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Адемі замінив Атанасова у складі Північної Македонії.

62’

Судаков завдав удару приблизно з 22 метрів - м'яч пролетів повз ворота.

14 жовтня о 17:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

ПОПЕРЕЧИНА!

Зінченко навісив з кутового, Матвієнко пробив головою - м'яч влучив у поперечину!

14 жовтня о 17:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

МОМЕНТ!

Контратака збірної України. Довбик вибіг забіг у Серафімова, витягнув на себе двох гравців та закинув м'яч на Мудрика. Михайло пробив приблизно з 8 метрів, але голкіпер відбив!

14 жовтня о 17:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Македонці розіграли кутовий, потім пішов м'який навіс до штрафного майданчика, Миколенко головою вибив м'яч, але недалеко. Мусліу намагався пробити через себе, але удар не вийшов.

14 жовтня о 17:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Конопля заблокував простріл від Аліоскі.

56’

Степаненко завдав удару здалеку - македонець заблокував.

14 жовтня о 17:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

Знову Чурлінов намагався вийти на ударну позицію у штрафному майданчику, але не втримався на ногах і впав.

53’

Небезпечно!

Чурлінов увірвався до штрафного майданчика між двома захисниками та завдав удару з близької відстані - Трубін зачепив м'яч рукою та врятував команду!

14 жовтня о 17:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Після розрізної передачі від Судакова Довбик вийшов сам на сам з голкіпером і не влучив у ворота. До того ж арбітри зафіксували офсайд.

14 жовтня о 17:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

Судаков майже від центральної лінії тягнув м'яч у бік штрафного майданчика, македонець у підкатів виив м'яч.

14 жовтня о 17:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Без ударів по воротах минули перші хвилини другого тайму.

14 жовтня о 17:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

У перерві сталися дві заміни у складі збірної Північної Македонії. Замість Манева на поле вийшов Чурлінов, замість Ашковскі - Дімоскі.

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45’ +2

Трубін забрав м'яч до рук після навісу віл Аліоскі з лівого флангу.

14 жовтня о 16:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +1

Мудрик намагався завдати удару з меж штрафного майданчика, захисник заблокував.

Компенсовано дві хвилини

14 жовтня о 16:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

Небезпечно!

Елмас з лівого краю увійшов до штрафного майданчика та намагався поцілити у дальній кут - повз стійку пролетів м'яч.

14 жовтня о 16:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

МОМЕНТ!

Зінченко виконав навіс з кутового, Довбик виграв верхову боротьбу та завдав удару - м'яч пролетів дуже близько до дальньої штранги.

14 жовтня о 16:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

Довбик з правого краю увійшов до штрафного майданчик та намагався прострілити - захисник у підкаті заблокував.

14 жовтня о 16:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

Мудрик обіграв двох опонентів та увійшов до штрафного майданчика, намагався пробити, але не зміг. Ліворуч без опіки був Зінченко.

14 жовтня о 16:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Зінченко віддав ліворуч на Мудрика, той навісив, захисник вибив м'яч.

39’

Ще одна атака македонців! Наші футболісти заблокували кілька ударів.

14 жовтня о 16:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Між цими моментами ще й Барді пробивав з меж штрафного майданчика - Забарний у підкаті заблокував удар.

14 жовтня о 16:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

МОМЕНТ!

Трубін врятував команду! Ашковскі завдав удару з ліні воротарського майданчика - наш голкіпер у падінні відбив м'яч!

14 жовтня о 16:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Небезпечно!

Міовскі отримав м'яч у штрафному майданчику під кутом до воріт, виграв боротьбу у захисника та пробив близької відстані - Трубін відбив!

14 жовтня о 16:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

ГОООООООООООООООООЛ!

Судаков завдав удару з-за меж штрафного майданчика, м'яч влучив у Серафімова та залетів у ворота! Голкіпер реагував на удар та впав в інший бік.

14 жовтня о 16:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Конопля з правого флангу покотив м'яч на кут штрафного майданчика, Зубков завдав удару, але влучив у Довбика.

14 жовтня о 16:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Мудрик намагався прострілити вздовж воріт, одразу три гравці македонської збірної кинулися на перехоплення та всех зробили це.

14 жовтня о 16:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

Конопля завдав удару здалеку - м'яч пролетів над поперечиною.

23’

Перший момент збірної Північної Македноої. Після розрізної передачі Міловскі увійшов до штрафного майданчика та пробив з гострого кута - Трубін відбив.

14 жовтня о 16:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

Мудрик пробив з-за меж штрафного майданчика - вище воріт.

14 жовтня о 16:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

МОМЕНТ!

Зінченко відпасував на лівий фланг на Мудрика, Михайло на швидкості увійшов до штрафного майданчика та пробив з кількох метрів з гострого кута, Дімітрієвскі ногою відбив м'яч. Занадто зблизився Мудрик з голкіпером.

14 жовтня о 16:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

Елезі завдав удару з-за меж штрафного майданчика - м'яч пролетів повз ближній кут воріт.

14 жовтня о 16:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Македонці поки що не можуть нічого стоврити в атаці.

14 жовтня о 16:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Небезпечно!

Конопля зробив передачу на Довбика, Артем виграв боротьбу у Серафімова та завдав удару з гострого кута - Дімітрієвскі відбив.

14 жовтня о 16:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Голкіпер гратиме далі.

Дімітрієвські, граючи на виході, зіткнувся з Серафімовим та отримав пошкодження. Лікарі надають допомогу.

14 жовтня о 16:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Миколенко навісив з лівого флангу, Дімітрієвські вийшов з воріт та забрав м'яч до рук.

14 жовтня о 16:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Мудрик з кутового подав на ближню стійку, захисник македонської збірної вибив м'яч.

14 жовтня о 16:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Миколенко прокинув м'яч повз опонента, намагався прострілити вздовж воріт, захисник встигнув заблокувати.

7’

Українці добре комбінували в районі центрального кола, але просування вперед не вийшло, тому що Мудрик помилився, виконуючи передачу.

14 жовтня о 16:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Зінченко виконав класну діагональну передачу на Зубкова, той дійшов до штрафного майданчика, але його передачу перехопив опонент.

14 жовтня о 16:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Конопля сфолив у пресингу на половині поля Македонців.

14 жовтня о 16:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Перша спроба українців організувати атаку завершилася передачею в аут.

14 жовтня о 7:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У суботу, 14 жовтня, відбудеться матч відбіркового турніру чемпіонату Європи 2024 року між національними збірними України та Північної Македонії. Команди зустрінуться на стадіоні "Epet Arena" у Празі (Чехія). Початок поєдинку – о 16.00 за київським часом.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live у Telegram Sport.ua

Команда Сергія Реброва у вересні непогано відіграла матчі проти Англії та Італії, хоч і зуміла заробити лише одне очко. Однак і цього на даному етапі достатньо, щоб зберігати шанси на одну з двох путівок у фінальний раунд Євро-2024. Після 5 із 8 зіграних матчів збірна України має 7 очок. Стільки ж в Італії та Північній Македонії. Але італійці зіграли на один матч менше

Команда Благоя Мілевські 6 із 7 очок набрала у протистоянні з мальтійцями, а також зуміла не програти італійцям у домашній зустрічі. Завдяки результату саме того матчу з фаворитами інтрига у цій групі настільки закручена. Хоча, дивлячись у календар наших конкурентів, стає зрозуміло, що шанси македонців на друге місце є досить примарними.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Україна – Північна Македонія.

Опитування

Голосів 87
Спрогнозуйте результат ⚽️ матчу кваліфікації 🏆 Євро-2024 між збірними України та Північної Македонії, який відбудеться 14 жовтня о 16:00 у чеській Празі