Півзахисник Руха: «Минай бореться з кожним суперником»

Марко Сапуга – про нічию з «Минаєм»

192
0
ФК Рух. Марко Сапуга

Півзахисник «Руха» Марко Сапуга прокоментував нічию львів'ян у матчі з «Минаєм» (0:0).

«Минай» з кожним суперником виходить на поле і б’ється. Сьогодні вони дисципліновано захищались, а ми хотіли перемогти і створили багато моментів, особливо у другому таймі, але нам дещо не пощастило. Важко грати проти суперника з такою насиченою обороною. Ми хотіли швидко рухати м’яч та шукати вільні зони, щоб забити гол, втім, не вдалось цього зробити.

В першому таймі можливо нам не вистачало швидкості, але в другій половині матчу ми виглядали значно краще. Наша гра у другому таймі – заслуга тренерського штабу. Ми працюємо та викладаємось на повну під час тренувань. Також хлопці, які виходять на заміну, додають швидкості та підсилюють гру.

Я мав момент, пробивав з розвороту, але не забив – не пощастило. Втім ми здобули одне очко і рухаємось далі. Можливо, фарт повернеться до нас у наступних матчах».

(1)

Усик проти Ф’юрі – поєдинок 50 на 50. Легендарний бій за абсолюта
Бокс | 17 травня 2024, 10:15 24

Sport.ua разом із GGBET анонсує головний поєдинок суперважкої вагової категорії в боксі за 25 років