МЮ згадав, що таке Фергі-тайм. Евертон Миколенка переміг клуб Забарного

Відбулося 4 матчі 8-го туру АПЛ.

1443
2
ФК Манчестер Юнайтед.

Сьогодні, 7 жовтня, відбувається восьмий тур Англійської Прем'єр-ліги. Зіграно чотири матчі.

В українському дербі між «Евертоном» та «Борнмутом» повні матчі відіграли українці Миколенко та Забарний, а «іриски» розгромили «вишень» з рахунком 3:0.

Лондонський «Челсі» пропустив першим в матчі з «Бернлі», але у відповідь забив чотири м'ячі та здобув другу перемогу в АПЛ поспіль. Михайло Мудрик з'явився на полі на 82-й хвилині матчу, замінивши автора одного із голів Рахіма Стерлінга.

«Манчестер Юнайтед» на Олд Траффорд згадав, що таке «Фергі-тайм», та вже в компенсований час оформив гольову перемогу проти «Брентфорда», дубль на рахунку шотландця Мактомінея.

Ще в одному матчі лондонський «Фулгем» переміг «Шеффілд Юнайтед».

Чемпіонат Англії з футболу, 8-й тур. 7 жовтня.

Бернлі – Челсі – 1:4

Голи: Одобер, 15 – Аль-Дахіль, 42 (автогол), Палмер, 49, Стерлінг, 65, Джексон, 75.

Евертон – Борнмут – 3:0

Голи: Гарнер, 8, Гаррісон, 37, Дукуре 60.

Манчестер Юнайтед – Брентфорд – 2:1

Голи: Мактоміней, 90+3, 90+7 – Єнсен, 26.

Фулгем – Шеффілд Юнайтед – 3:1

Голи: Де Кордова-Рід, 53, Федерінгем, 76 (автогол), Вілліан, 90+2 – Робінсон, 68 (автогол).