Сергій ЛАВРИНЕНКО: «Віримо, що здобуватимемо очки в наступних матчах»

Наставник «Вереса» прокоментував гру проти «Дніпра-1»

501
1
ФК Верес. Сергій Лавриненко

Головний тренер «Вереса» Сергій Лавриненко дав оцінку матчу 10-го туру УПЛ проти «Дніпра-1», який його команда програла 0:2.

«Гру можна умовно поділити на два тайми. До перерви ми дуже багато помилялися. Звідси і пропущені м'ячі. Елементарні помилки, які реалізував суперник. Але після другого пропущеного голу команда отримала друге дихання, ми краще контролювали м'яч.

Я задоволений грою у другому таймі. Але щоб брати очки у матчі з таким суперником – не можна припускатись таких простих помилок.

Щодо командної взаємодії – я задоволений. Щодо результату – звісно настрій в нас негативний. Але й «Дніпро-1» – це дуже потужний суперник. Це команда, яка здобула срібні медалі в минулому сезоні, де грають гравці збірної України. На фоні такого суперника ми гідно виглядали. Іноді «Дніпру-1» було доволі непросто з нами.

Потрібно більше працювати, щоб не допускати таких помилок. Віримо, що здобуватимемо очки в наступних матчах.

В нас є кадрові проблеми. Перед грою ушкоджень зазнали Микола Гайдучик і Денис Світюха, які не змогли нам сьогодні допомогти. Також досі травмовані Андрій Блізніченко і Віталій Дахновський. Максим Марусич два дні перед грою температурив. Тому в нас не було альтернативи в атаці. Не вистачає зараз атакувальних гравців. Єдиний фланговий півзахисник – це Владислав Шарай. Але і він сьогодні зазнав ушкодження. Були змушені міняти його. Сподіваємося, що травмовані швидко повернуться і це зробить нас сильнішими.

Сьогодні другий матч в кар'єрі на рівні УПЛ відіграв молодий Роман Ковалюк. Дуже задоволений його діями. Він молодець, багато працює над собою і подає хороший приклад іншим молодим футболістам.

Зараз команда отримає декілька вихідних. Контрольних ігор не буде. Це пов'язано з великою кількістю травмованих. Дамо відпочити команді та готуватимемося до наступної гри через тренування», – сказав тренер.

Після десяти зіграних турів «Верес» має у своєму активі шість очок та посідає 15 місце в турнірній таблиці УПЛ.

(4)

Ще один легендарний претендент. Європейський гранд хоче купити Луніна
Футбол | 07 травня 2024, 07:45 5

Українцем зацікавився «Ювентус»

Скільки заробила Жирона з Довбиком і Циганковим за вихід до Ліги чемпіонів?
Футбол | 06 травня 2024, 23:14 2

Кожен клуб, який вийшов у головний єврокубковий турнір 2024/25, отримає £15.9 млн