| Оновлено 07 жовтня 2023, 20:44
1022
0

В Ковалівці – Засуха та посуха. Колос і Ворскла не змогли забити

Наприкінці гри господарі могли вирвати перемогу, але майстерності та фарту не вистачило

1022
0
УПЛ

Команди, які зустрічалися сьогодні на стадіоні «Колос», в чемпіонаті є на даний момент середняками, які ні на що не претендують зараз. Причому якщо у «Ворскли», яка має коротку лавку запасних, бувають локальні успіхи, як, наприклад, перемога в попередньому турі над «Шахтарем», то «Колос» потрапив у нічийну смугу. Два його останні матчі закінчилися з рахунками 0:0, всіх перемог у чемпіонаті є тільки дві, і то – здобуті в стартових двох турах. Команда не забиває, не пропускає, не виграє, не програє – це про «Колос».

Дана гра не стала якоюсь проривною для обох колективів. В першому таймі споглядання подій на полі викликало відверту нудьгу та позіхання, а фактором, який не дав заснути, стала необхідність вести текстову трансляцію матчу. На полі було так відверто нецікаво, що за весь перший тайм згадуються тільки гол Безбородька з офсайду, який справедливо відмінили, та вихід Кане на побачення з Фесюном і не надто вдалий удар. І все, згадати нічого нема більше – мляві паси і, куди ж без неї, боротьба, але навіть вона була якоюсь інертною.

УПЛ

В таймі другому стало цікавіше, принаймі, боротися зі сном було вже простіше. Все завдяки активності «Колоса», який почав створювати моменти. Мабуть, причиною цього стала повна зміна атакуючих футболістів. «Ворскла» ж вже давно має хронічні проблеми зі складом, замін майже не робить, тому не дивно, що захист почав просідати.

Найпомітнішими на полі були Мілько та Ісенко – перший бив, другий рятував, причому цей цикл подій відбувався досить часто. Підключалися й інші футболісти, зокрема, Бурда після кутового влучив у перекладину. Кінець гри ознаменувався навалом ковалівців на чужі ворота, оскільки було очевидно, що вони втрачають шанс вирвати перемогу, але нічого в них не вийшло, 0:0 так і залишилося.

УПЛ

Третя 0:0 для «Колоса» підряд – ну і як тут не роби каламбури з прізвищем президента клубу?

Після матчів збірних «Колос» гратиме з «Олександрією» (намальовуються чергові 0:0?), а «Ворскла» – проти сенсаційного житомирського колективу.