Пилип БУДКІВСЬКИЙ: «Гол Динамо? Таких емоцій не було давно, не передати»
Форвард вийшов на заміну та допоміг команді обіграти киян
![Пилип БУДКІВСЬКИЙ: «Гол Динамо? Таких емоцій не було давно, не передати»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/29/orig_645813.jpg)
В розмові з кореспондентом Sport.ua нападник ФК «Полісся» Пилип Будківський поділився власними враженнями після історичної сенсаційної перемоги в матчі 10 туру УПЛ проти київського «Динамо» (3:2).
- Пилипе, наскільки важким для житомирян вийшов матч проти киян?
- Ми розуміли, проти кого виходимо на поле, і що гра буде непростою. Пропустили швидкий гол, який завів нашу команду, після чого ми змогли показати характер і забити у відповідь.
- Схоже, вилучення ще більше мотивувало «Полісся»?
- Завжди важко грати без одного гравця, але ми грали за себе і за Морозка. У футболі стається різне, ми підтримали Євгена і тепер рухаємось далі після вольової перемоги.
- Коли забиваєш ворота «Динамо», емоції особливі?
- Таких емоцій давно не було, тому що граєш проти «Динамо», і коли виходиш і забиваєш такому супернику, звісно, що переповнюють емоції, але це не передати словами. Головне було вийти і допомогти команді, і це вийшло.
- Що особисто вам казав після гри Юрій Калитвинцев? Які були його настанови в перерві?
- Мені особисто нічого після матчу не казав. Тренер привітав усіх з перемогою. Яка може бути настанова, коли програєш. Треба було вийти і допомогти команді.
- Вчорашнє «Динамо», з яким ви грали, стало слабкішим, ніж раніше?
- Зараз всі команди плюс-мінус однакові, тому тим цікавіший в нас чемпіонат зараз.
- Якщо подивитися в таблицю зараз, «Полісся» нагорі УПЛ. Кинете виклик «Шахтарю»?
- Ми виходимо на поле, щоб перемагати, а дивитися в таблицю будемо потім.
- Після «Динамо» в календарі у вас також важкі матчі – «Ворскла», потім «Зоря». Яка атмосфера в роздягальні перед такими матчами?
- Мотивація є завжди. В такий тяжкий час, який переживає країна, хочеться подякувати нашим захисникам і захисницям і тим, хто допомагає їм, за те що боронять нашу державу і йдуть до перемоги. А ми в цей час мотивовані вийти і здобути перемогу на футбольному полі. Атмосфера у нас завжди одна – бойова, щоб виходити на поле і вигравати.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Україна U-17 - Греція U-17. Дивитись онлайн. LIVE трансляція](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/95/middle_739022.jpg)
![Україна U-17 - Греція U-17. Дивитись онлайн. LIVE трансляція](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/95/small_739022.jpg)
Дивіться 16 лютого о 16:00 товариський матч юнацьких збірних
![Зона вильоту все далі. Миколенко допоміг Евертону перемогти у матчі АПЛ](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/middle_738877.jpg)
![Зона вильоту все далі. Миколенко допоміг Евертону перемогти у матчі АПЛ](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/small_738877.jpg)
Віталій відіграв весь матч
![Не потрібен. Ямал не хоче бачити нового гравця в Барселоні](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/slider_738925.jpg)
![Дружина Усика відреагувала на поразку нокаутом Берінчика від Девіса](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/93/slider_738747.jpg)
![Хитрощі Мілованова. Чи реально Україна може втратити топового захисника?](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/slider_738995.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![vovei](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)