Василь ТУПЧІЙ: «Усі молодці – ні в кого не здали нерви»
Гравець збірної України – про матч з Бразилією
![Василь ТУПЧІЙ: «Усі молодці – ні в кого не здали нерви»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/27/orig_645556.jpg)
Діагональний нападник збірної України з волейболу Василь Тупчій поділився враженнями від матчу з командою Бразилією у відборі до Олімпіади-2024 (2:3).
«У принципі, гра розпочалася досить нервово. Був майже повний зал. Крик лунав такий – іноді здавалося, що барабанні перетинки луснуть. Але до середини партії вирівнялися і далі йшли очко в очко. Рахунок 38:36 – ось так закінчилася перша партія.
Усі молодці, тому що ні в кого не здали нерви, не помилялися в атаці. Плюс [допомогли] ейси Юрія Синиці наприкінці партії.
Далі друга партія – в принципі, також грали досить рівно. У середині сету десь у розташуванні помилилися достатньо багато, здається, п'ять чи шість разів не змогли знятися [з подачі]. Рахунок 20:25, ми її програли», – розповів Тупчій.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Дворазовий олімпійський чемпіон. Відомий суперник Хижняка у 1/2 фіналу ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/middle_697028.jpg)
![Дворазовий олімпійський чемпіон. Відомий суперник Хижняка у 1/2 фіналу ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697028.jpg)
Олександр зустрінеться з кубинським боксером Арленом Лопесом 4 серпня
![ОІ-2024. У жіночому турнірі стали відомі 6 із 8 учасників чвертьфіналу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/middle_696866.jpg)
![ОІ-2024. У жіночому турнірі стали відомі 6 із 8 учасників чвертьфіналу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696866.jpg)
Завершились матчі другого туру групового етапу Олімпіади
![Шанс на перше золото! Українки пробилися до фіналу командної шаблі на ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697143.jpg)
![Шанс на перше золото! Українки пробилися до фіналу командної шаблі на ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697143.jpg)
![За крок від медалі. Ковтун завершив виступи у вільних вправах](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697144.jpg)
![Анрі вивів Францію до півфіналу ОІ. Визначено всі пари 1/2 фіналу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697036.jpg)
![Анрі вивів Францію до півфіналу ОІ. Визначено всі пари 1/2 фіналу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697036.jpg)