| Оновлено 05 жовтня 2023, 15:58
3211
4

ВІДЕО. Не пережив підкат. Чи зможе Левандовськи зіграти із Шахтарем у ЛЧ?

Роберт вийшов у старті «Барселони» проти «Порту», але був замінений вже на 34-й хвилині

3211
4
Getty Images/Global Images Ukraine. Роберт Левандовськи

4 жовтня відбувся матч 2-го туру Ліги чемпіонів у групі H між клубами «Барселона» та «Порту». Гра завершилася з рахунком 1:0 на користь каталонської команди.

Форвард і лідер Блауграни Роберт Левандовськи вийшов у стартовому складі команди, але його замінили вже на 34-й хвилині. Замість нього на полі з'явився Ферран Торрес, який під кінець першого тайму забив єдиний м'яч у поєдинку.

Захисник португальської команди Давид Карму зробив підкат проти 35-річного польського нападника. Центрбека не було покарано жовтою карткою, а Роберту довелося залишити поле.

Колишній працівник медичного відділу ФК «Рух» Дмитро Бабелюк прокоментував серйозність пошкодження Левандовського:

«Як бачимо, під час удару носок вивернуся назовні, розтягнувши внутрішню групу звʼязок гомілкостопу. Скоріш за все, проблема у дельтоподібній звʼязці.

Як правило, у таких випадках ногу фіксують у чобітку на декілька днів, а потім розпочинають реабілітацію, яка може тривати від 4 до 6 тижнів у випадку з незначним пошкодженням».

5 жовтня «Барселона» зробила офіційну заяву щодо травми Левандовськи:

«Обстеження, проведене сьогодні вранці, показало, що Роберт Левандовськи має розтягнення зв'язок лівої кісточки. Він вибув, і процес його одужання визначить його доступність».

25 жовтня «Барселона» проведе матч 3-го туру Ліги чемпіонів у групі H проти донецького «Шахтаря». А вже 28 вересня в Іспанії буде зіграно головний матч сезону: «Барселона» – «Реал».