Барселона завдяки голу Феррана Тореса перемогла Порту

Відбувся другий матч в групі Н.

595
0
ФК Барселона.

Сьогодні, 4 жовтня, відбувався матч 2-го раунду Ліги чемпіонів, в якому «Порту» на своєму полі приймав чемпіона Іспанії «Барселону».

Каталонський клуб зумів здобути мінімальну перемогу з рахунком 1:0. В кінцівці першого тайму забив іспанець Ферран Торрес.

Ще в першому таймі травму отримав лідер «синьо-гранатових» Роберт Левандовськи та покинув поле.

Після цієї перемоги «Барселона» вийшла в одноосібні лідери групи Н. «Порту» посідає друге місце, третій – «Шахтар», замикає групу «Антверпен».

Ліга чемпіонів. 2-й раунд, група Н. 4 жовтня.

Порту (Португалія) – Барселона (Іспанія) – 0:1

Гол: Торрес, 45+1.

Порту: Діогу Кошта, Жоау Маріу (Ніко Гонсалес, 85), Фабіу Кардозу, Карму, Венделл, Ромаріу Баро (Еванілсон, 64), Еуштакіу, Варела (Франсішку Консейсау, 85), Пепе, Таремі (Намасо, 85), Галено (Хайме, 85).

Барселона: Тер Стеген, Жоау Канселу, Кунде, Араухо, Бальде, Гюндоган, Ромеу (Серджі Роберто, 69), Гаві, Жоау Фелікс (Лопес, 69), Ямаль (Алонсо, 80), Левандовськи (Ферран Торрес, 34)

Попередження: Жоау Канселу (13), Фабіу Кардозу (28), Араухо (29), Хаві (30), Гаві (36), Кунде (47), Жоау Фелікс (50), Серджі Роберто (86).

Вилучення: Гаві (90+3).