| Оновлено 04 жовтня 2023, 11:43
910
2

Олександр ЗІНЧЕНКО: «Прийняти, навчатися, рухатися далі»

Український футболіст «Арсенала» опублікував пост у Instagram після поразки від «Ланса» у ЛЧ

910
2
Getty Images/Global Images Ukraine. Олександр Зінченко

3 жовтня відбувся матч 2-го туру Ліги чемпіонів у групі В між клубами «Ланс» та «Арсенал». Гра завершилася сенсаційною перемогою французької команди із рахунком 2:1.

Український захисник «канонірів» Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі команди, провів на полі 70 хвилин та був замінений на Бена Вайта.

На 69-й хвилині українець не зумів заблокувати суперника в епізоді, коли його опонент віддав гольову передачу, і цей гол виявився вирішальним у матчі (2:1).