Тренер Фулгема: «В другому таймі ми були кращими»

Марку Сілва – про поразку від «Челсі»

688
0
ФК Фулгем

Головний тренер лондонського «Фулгема» Марку Сілва прокоментував поразку своєї команди в дербі з «Челсі» (0:2). Нагадаємо, що в цьому поєдинку дебютним голом в АПЛ відзначився Михайло Мудрик.

«Невтішний результат для нас з точки зору продуктивності.

Дербі почалося інтенсивно, обидві команди почали інтенсивно з першого моменту. Суперники виграли деякі індивідуальні виклики, які дали їм поштовх, який їм був необхідний у той момент. Наш перший тайм був недостатньо агресивним на м'ячі та без нього, занадто рівним у деяких моментах, занадто пасивним у деяких моментах. Незважаючи на це, гра була збалансованою до того моменту, як вони забили перший гол.

Ми були занадто пасивними в тому, як ми реагували на цей крос від Колвілла в тій ситуації з першим голом і після цього нас покарали ще після однієї помилки.

Звичайно, вони були набагато впевненішими з того моменту.

В другому таймі ми були кращими. Ми створили два явних моменти, і ми повинні були забити на одному з них. Багато разів у певних епізодах наше рішення було не найкращим», – сказав Сілва.