Ексголкіпер Ман Сіті – про гол Мудрика: «Бачите, що в ньому є впевненість»
Шей Гівен оцінив перший гол українця за «Челсі»
![Ексголкіпер Ман Сіті – про гол Мудрика: «Бачите, що в ньому є впевненість»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/25/orig_645091.jpg)
47-річний ірландець Шей Гівен, який свого часу захищав кольори «Манчестер Сіті», поділився думкою щодо першого голу українця Михайла Мудрика у складі лондонського «Челсі».
«Іноді те, що відбувається між вухами, важливіше, ніж усе, що ти можеш зробити на полі. Зараз, коли Михайло Мудрик забив гол, ви бачите, що в ньому є позитив і впевненість у собі, є енергія.
Якщо «Челсі» зможе повернути його на той рівень, на якому він був у момент контракту з донецьким «Шахтарем», коли багато клубів світу хотіли його придбати, то вони отримають у свої руки справжнього гравця», – заявив Гівен.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/middle_695224.jpg)
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/small_695224.jpg)
Олімпійський турнір із футболу відбудеться з 24 липня по 10 серпня
![Шанс на перше золото! Українки пробилися до фіналу командної шаблі на ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/middle_697143.jpg)
![Шанс на перше золото! Українки пробилися до фіналу командної шаблі на ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697143.jpg)
Українська збірна обіграла у півфіналі Японію
![Не без нервів. Кривбас утримав перемогу над Чорноморцем](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697190.jpg)
![Атлетіко підписав колишнього конкурента Довбика](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697187.jpg)
![Мінус претендентка. Магучіх і Геращенко позбулися топ-суперниці у фіналі ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697100.jpg)
![Мінус претендентка. Магучіх і Геращенко позбулися топ-суперниці у фіналі ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697100.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![Octopus](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)