Йожеф САБО: «УПЛ зараз – це рівень Другої ліги раніше»

Екс-тренер «Динамо» Київ – про матч проти «Олександрії»

1800
19
Футбол 1/2/3. Йожеф Сабо

Колишній головний тренер «Динамо» Йожеф Сабо прокоментував перемогу киян 4:2 над «Олександрією» в дев'ятому турі УПЛ:

«Нічого нового ми не побачили. За «Олександрію» грали зовсім молоді хлопці. В «Динамо» завжди помилка за помилкою, а «Олександрія» – ніяка. Не розумію, для чого тренер, якщо він не займається командою. Бражко забив два ідентичні голи – чому в перерві не сказати, що хтось має бути на дальній штанзі? Киянам теж забили схожий гол. Не знаю, як так можна. Слабка гра, нецікава.

Раніше я дивився матчі дублю «Динамо» – вони краще грали. З ними проводилася робота, хлопці знали, що робити. Зараз - ведуть м'яч в лоб, без замаху, без обманних рухів, які потрібно робити миттєво. Що можна зробити в штрафному майданчику, коли там шістнадцять гравців? Рівень нинішньої УПЛ – це Друга ліга, раніше.

Побачимо, як далі будуть справи в «Шахтарі». Думаю, ван Леувен давав навантаження і «перегрузив» гравців. Тренер «посадив» футболістів і тепер треба їх звідти «витягувати» – немає швидкості, просто передачі один одному. При цьому, гравці «Шахтаря» стали «піжонистими». Думали, що з легкістю всіх переграють».