30 вересня о 21:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко

30 вересня о 21:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко

30 вересня о 21:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Щонайменше, командам належить зіграти в цьому таймі ще п'ять хвилин.

30 вересня о 21:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
89’

МОМЕНТ! Родріго продерся повз трьох суперників на правому фланзі штрафного, але покотив повз дальню стійку.

30 вересня о 21:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

Вальверде поступився місцем на полі Діасу.

30 вересня о 21:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

Ерреру поміняли на Соліса.

86’

Хоселу замінив Васкес.

30 вересня о 21:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

Кепа попереджений за розмови.

30 вересня о 21:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Торре вийшов замість Савіо.

30 вересня о 21:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

Гутьєрес вистрілив із лівого флангу над воротами.

30 вересня о 21:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Команди трохи попили води.

30 вересня о 21:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Заміна для Беллінгема в особі Себальйоса.

30 вересня о 21:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

ГГГГГГГГГГГГГОООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Беллінгем розвернув контратаку праворуч на Хоселу, після чого партнер пробив у ближній із меж штрафного, Гассаніга парирував, а Джуд одразу добив.

30 вересня о 20:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Замість Вінісіуса на поле вийшов Родріго.

30 вересня о 20:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Валері пропустив під ногою передачу до лівого флангу штрафного.

30 вересня о 20:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Камавінга отримав підкат у ноги від Еріка на лівому фланзі оборони.

30 вересня о 20:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Замість Лопеса вийшов замість Порту.

30 вересня о 20:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Замість Довбика вийшов Стуані.

30 вересня о 20:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Еррера біля центру поля збив Чуамені.

30 вересня о 20:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

МОМЕНТ! Удар головою від Еррери завершував подачу кутового з правого флангу, але м'яч рикошетом від газону пішов над воротами.

30 вересня о 20:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Реал віддав м'яч Жироні цими хвилинами.

30 вересня о 20:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

МОМЕНТ! Ударом головою в центрі штрафного завершував подачу зі стандарту Лопес, але Кепа зумів зреагувати.

30 вересня о 20:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Ерреру збив Кроос на правому фланзі атаки суперників.

30 вересня о 20:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Вінісіуса на правому фланзі оборони збив Коуту.

30 вересня о 20:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Замість Циганкова гратиме Валері.

30 вересня о 20:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

30 вересня о 20:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

30 вересня о 20:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +4

МОМЕНТ! Гассаніга витягнув із-під поперечини постріл від Крооса з відскоку на межі штрафного.

30 вересня о 20:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +2

Навіс від Камавінги з лівого флангу Блінд у центрі штрафного перевів до рук воротаря.

30 вересня о 20:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Мінімальний обсяг компенсованого арбітром часу становитиме чотири хвилини.

30 вересня о 20:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Рюдігер опинився на газоні в центрі штрафного за підсумком власного ж невдалого блокування просування Еррери.

30 вересня о 20:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Довбик зі входу до правого флангу штрафного відкинув м'яч під удар Алейшу, але той поцілив повз протилежну стійку.

30 вересня о 20:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Хоселу заблокував подачу Блінда з лівого кута штрафного, але зачепив м'яч рукою.

30 вересня о 20:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Вище воріт спрямував Коуту подачу з правого флангу.

30 вересня о 20:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Начо коліном ударив у спину Довбику в центрі поля.

30 вересня о 20:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

П'ють воду команди.

30 вересня о 20:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Спроба Циганкова вийти до правого флангу контратаки зупинилась на Камавінзі.

30 вересня о 19:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

МОМЕНТ! Беллігем виходив віч-на-віч із воротарем під час передачі з глибини, але не переграв того в штрафному.

30 вересня о 19:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Савіо перед власним штрафним збив Вальверде.

30 вересня о 19:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

МОМЕНТ! У дальній кут не влучив Довбик під час передачі Гутьєрреса до лівого флангу штрафного на хід.

30 вересня о 19:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

ГГГГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Кроос виконав подачу з лівого кутового до воротарського, яку головою завершив вільний Чуамені.

30 вересня о 19:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Вальверде здалеку з лівого флангу пробив у блок. Кутовий.

30 вересня о 19:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

ГГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Беллінгем зовнішнім боком стопи вирізав передачу з лівого флангу на дальню стійку, де її завершив Хоселу.

30 вересня о 19:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Ерік головою лише скинув до рук Кепи м'яч на завершення подачі з правого флангу.

30 вересня о 19:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

Коуту на правому фланзі захисту супроводив Вінісіуса з лицьову разом із м'ячем.

30 вересня о 19:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Карвахаль не дозволив Савіо виконати подачу з лівого флангу.

30 вересня о 19:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

На кутовий перевів Блінд подачу Камавінги з лівого флангу.

30 вересня о 19:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Камавінгу збив Циганков на правому фланзі атаки.

30 вересня о 19:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Багато м'яча в Жирони й надалі.

30 вересня о 19:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Коуту спокійно прочитав фінти Вінісіуса на правому фланзі оборони.

30 вересня о 19:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

МОМЕНТ! Гутьєррес виконав подачу з лівого флангу на дальню стійку, де Циганков у падінні головою перевів у лівий каркас воріт!

30 вересня о 19:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

МОМЕНТ! Еррера у воротарському завершував подачу з правого флангу від Коуту ударом головою, але поцілив вище!

30 вересня о 19:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

30 вересня о 18:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У суботу, 30-го вересня, відбудеться поєдинок 8-го туру іспанської Прімери, у якому змагатимуться «Жирона» і мадридський «Реал». Матч відбудеться в Жироні (Іспанія), на полі стадіону «Естадіо Мунісіпаль де Монтіліві», початок о 19:30.

Посеред поточного тижня в Іспанії з'явився новий лідер чемпіонських перегонів – каталонська «Жирона», у складі якої виступають одразу двоє футболістів з українським паспортом: Віктор Циганков та Артем Довбик. Однак уже зараз команда Мічела перемістилась назад на другу сходинку, оскільки «Барселона» відкрила тур перемогою над «Севільєю» (1:0), але й на цьому неприємні новини для новоспеченого лідера можуть не обмежитись. «Реал» знову їде до Каталонії, але тепер уже з двома конкретними цілями – узяти реванш за поразку в минулому сезоні (2:4) і остаточно остудити запал несподіваного конкурента.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Жирона» – «Реал».