Мудрик відіграв 61 хвилину. Челсі знову програв на Стемфорд Бридж

36
football.london. Челсі – Астон Вілла

Сьогодні, 24 вересня, відбувається 6 тур Англійської прем'єр-ліги.

Лондонський «Челсі» на домашньому полі приймав «Астон Віллу».

Підопічні Маурісіо Почеттіно вчергове в цьому сезоні втратили очки та програли гостям з рахунком 0:1. Автором єдиного голу в матчі став англійський форвард Оллі Воткінс, який забив на 73-й хвилині, скориставшись чисельною більшістю своєї команди (на 58-й хвилині червону картку отримав захисник господарів Мало Густо).

Український вінгер Михайло Мудрик вийшов в стартовому складі «синіх» та був замінений на 61-й хвилині матчу, замість українця на поле вийшов Бен Чілвелл. Для українця це вже другий матч поспіль, коли він виходить в старті за «Челсі».

Чемпіонат Англії. 6-й тур, 24 вересня.

Челсі – Астон Вілла – 0:1

Гол: Воткінс, 73.

Вилучення: Густо, 58.

Челсі: Санчес, Гюсто, Тіаго Сілва, Дісасі, Колвілл, Галлахер, Мудрик (Чілвелл, 61), Фернандес (Палмер, 68), Кайседо (Броя, 79), Стерлінг, Джексон (Угочукву, 68).

Астон Вілла: Мартінес, Кеш, Пау Торрес, Конса, Дінь, Макгінн (Ремзі, 75), Камара (Дендонкер, 90), Дуглас Луїс, Дзаньоло (Бейлі, 75), Діабі (Тілеманс, 81), Воткінс (Дуран, 90).

Удари (у площину): 10 (4) – 15 (7)
Кутові: 5 – 11
Офсайди: 9 – 1.

(25)

ВІДЕО. Мудрик залишав поле у матчі з Тоттенхемом під овації вболівальників
Футбол | 03 травня 2024, 01:51 0

Михайло допоміг «Челсі» обіграти «шпор» з рахунком 2:0 у перенесеному поєдинку АПЛ

Куртуа або Кепа. Лунін точно не зіграє у наступному матчі Реала у Ла Лізі?
Футбол | 02 травня 2024, 04:34 3

Найближчим часом Карло Анчелотті вирішить, хто гратиме проти «Кадіса»