Гра в більшості та гол-шедевр. Рух все ж не програв Шахтарю

Львівська команда мала багато моментів, але реалізувала лише один

12995
120
УПЛ

Обидві команди мали в останньому матчі поразки, спогади про які були неприємними (лігочемпіонівська невдача «Шахтаря» та несподіванка поразка від ЛНЗ «Руху»), тому сьогоднішні матч був прекрасною нагодою впевнено підняти собі настрій.

Склади команд виявилися цікавими. В «Шахтаря» пару центрбеків склади Ракіцький та Козік, на флангах грали Азаров та Гочолеішвілі, а в нападі вийшов Келсі. В «Руху» в центрі поля несподівано з'явився Пастух, тому були варіанти, що Климчук сьогодні гратиме в нападі. Але все ж Пастух в опорній зоні склав пару Едсону.

УПЛ

Як виявилося, це було вірним рішенням. Євген цементував центр поля і не соромився бігати вперед в атаку. Він спокійно міг відкривати рахунок вже на п'ятнадцятій хвилині, але влучив з-за меж штрафного в перекладину, грамотно вийшовши на удар. Хвилиною пізніше Слюбик міг забити, обікравши опонента в центрі, але зовсім трохи не влучив у ліву дев'ятку. А тоді спрацювало заїжджене правило і Судаков відкрив рахунок, використавши пас Криськіва та вийшовши на ударну позицію на лівому куті воротарського.

І в рівних складах «Рух» показав, що просто відбиватися не збирається, але раптом опинився взагалі в більшості. Ракіцький полетів у підкат проти Квасниці, зіграв у м'яч, а потім з протяжкою влетів в опорну ногу. Порушення правил розгледів відеоасистент, внаслідок чого Ярослав пішов відпочивати, не зігравши і пів тайму.

«Рух» рвонув вперед, моменти посипалися рікою. Сич не забив з метра і з дальньої дистанції, кілька разів м'яч котився вздовж воріт Різника, але чомусь львів'яни вибирали невірні позиції. Пастух пробував забити п'ятою, але не влучив. Але всі ці шанси затьмарив незарахований гол того ж Пастуха. Він у метушні добив м'яч у сітку, але арбітри побачили там офсайд. Якщо ви не бачили скріншоту з моментом на сайті раніше, то подивіться прямо зараз і зробіть висновки, звернувши увагу, як цікаво намальовані лінії офсайду.

Тайм другий теж проходив за переваги «Руху», Сич і Роман постійно навантажували вперед. Активним був і Плюман, який не соромився обігрувати, от тільки з точними ударами справа не пішла.

В «Шахтаря» шанси мали Зубков та Судаков, але то голкіпер, то захист, то офсайд їм перешкоджали. А в «Руху» продовжилися простріли, які чомусь ніхто не замикав, особливі питання були до Соломона.

Здавалося, що «Шахтар» таки дотерпить, але проти був Слюбик. Центральний захисник виправився за свій попередній провальний матч проти ЛНЗ, забивши «Шахтарю» феноменальний гол ударом у праву дев'ятку метрів з 25 на вісімдесят восьмій хвилині.

У час, що залишився, могли львів'яни і вирвати перемогу, але молодь ще явно не вміє використовувати свої шанси. Тому 1:1 - «Динамо» і «Кривбас» дякують, результат точно на їх користь.

УПЛ

Українська Прем'єр-ліга. 8 тур.

«Рух» – «Шахтар» – 1:1.

Слюбик, 88 - Судаков, 17.

Едсон, 48, Климчук, 64 - Судаков, 50, Степаненко, 67, Конопля, 81, Різник, 87, Кастілло, 90+2.

Ракіцький, 21 (небезпечна гра).

«Рух»: Ледвій - Сич, Дідик, Слюбик, Роман - Едсон (Плюман, 52), Пастух - Квасниця (Руніч, 76), Таллес (Федор, 65), Соломон (Теслюк, 65) - Климчук.

«Шахтар»: Різник - Гочолеішвілі, Козик, Ракіцький, Азаров - Степаненко, Судаков (Конопля, 71) - Зубков (Сікан, 81), Бондаренко (Назарина, 71), Криськів (Кастілло, 61) - Келсі (Міроші, 25).

Арбітр: Віталій Романов (Дніпро).

«Арена Львів» (Львів).

РУХ - ШАХТАР. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Наші оцінки:

Заміни Руху: Плюман 0 6,0, Руніч - 5,5, Федор - 5,5, Теслюк - 5,0.

Заміни Шахтаря: Міроші - 5,5, Кастілло - 5,5, Конопля - 5,5, Сікан - б/о, Назарина - 5,5.

(107)

Стало відомо, що говорив Беллінгем Кейну перед пенальті у ворота Луніна
Футбол | 01 травня 2024, 21:01 1

30 квітня Реал Мадрид на виїзді зіграв унічию з Баварією у першому матчі 1/2 фіналу ЛЧ