Валерій ІВАЩЕНКО: «Клас гравців не дозволив нам відзначитись»

Головний тренер «Оболоні» прокоментував нічию з «Вересом»

298
0
ФК Оболонь Київ. Валерій Іващенко

Головний тренер київської «Оболоні» Валерій Іващенко прокоментував нічию у матчі 8-го туру УПЛ з «Вересом» (0:0):

«Ми з перших хвилин просто хотіли забити гол. Гра давалась, створювали моменти, але клас гравців не дозволив відзначитися. Гравці високого рангу коштують багато грошей, бо вони можуть з півдотику, з півоберту забивати м’ячі.

Ми молода команда, яка лише набирається цього досвіду. По командних діях претензій немає. Однак футбол – це гра, де треба забивати. У Краснопіра були моменти, але не виходило в нього забити. Тож, треба було щось міняти. Якби забив, грав би далі.

На початку другого тайму ми десь не сфокусувалися на певних моментах, тому «Верес» перехопив ініціативу. Це футбол. Завдяки таким моментам і є малюнок гри. Хлопці молодці, що перебудувалися, повернули м’яч собі, але не забили».

Після цієї гри в активі команди з Києва 6 очок у 8 матчах чемпіонату. Вони йдуть на 12-й сходинці УПЛ.