Прикра поразка залишає Україну за бортом півфіналу у пляжному футболі

2547
1
beachsoccer

Підопічні Юрія Клименка напередодні прикро поступилися збірній Нідерландів (2:3), ведучи по ходу матчу з рахунком 2:0. Тож для продовження боротьби за нагороди турніру сьогодні українкам потрібна була лише перемога у зустрічі з Португалією.

Перший період збірна України почала відмінно. Вже на 1-й хвилині Сніжана Воловенко вивела команду уперед. Однак суперниці не знітилися і за чотири хвилини відігралися зусиллями Андреа Сілви.

На початку другої 12-хвилинки Марта Сімойнш забила другий м'яч своєї команди, але наприкінці третього періоду Мирослава Випасняк зуміла перевести гру в овертайм – 2:2. В ньому сильнішими були португалки. За 40 секунд до фінального свистка вирішальний м'яч забила Джоана Флореш.

2:3 – Україна не змогла пробитися у півфінал Євроліги-2023. Жіноча збірна України посіла третє місце у групі С і надалі боротиметься за 5–8 місця.

Євроліга-2023. Суперфінал. Жіночий турнір. Група С

22.09.2023

Португалія – Україна – 3:2, д.ч.

Голи: Сілва (5), Сімойнш (15), Флореш (39) – Воловенко (1), Випасняк (34)

Португалія: Маррейрос, Рейс, Лукас, Флореш, Тоскано, Перейра, Сімойнш, Перальта, Сілва, Круз, Феррейра, Кошта.

Україна: Терех, Тихонова, Дехтяр, Костюк, Випасняк, Кирильчук, Кліпаченко, Дубицька, Воловенко.

Попередження: Костюк (34) – Кошта (33).

(4)

Рим не встояв. Баєр без проблем обіграв Рому
Футбол | 03 травня 2024, 00:06 11

Перший півфінальний матч Ліги Європи казкова команда Хабі Алонсо залишила за собою на чужому полі