Українки програли команді Нідерландів на старті Євроліги, хоча вели 2:0

Синьо-жовтим потрібна перемога над Португалією з перевагою у 2 м'ячі або більше

1780
1
Sport1

21 вересня в італійському Альгеро відбувся матч між командами України та Нідерландів у Євролізі 2023 з пляжного футболу серед жіночих команд.

Україна у другому таймі вела в рахунку 2:0 завдяки голам Мирослави Випасняк та Юлії Дехтяр. Але потім українки пропустили три голи і зрештою програла матч (2:3).

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Змагання, у яких візьме участь збірна України, триватимуть до 24 вересня. Підопічні Юрія Клименка на груповому етапі турніру виступають у групі С разом із командами Португалії та Нідерландів.

Три переможці з трьох груп та найкраща з команд, що посіли другі місця, вийдуть у півфінал змагань.

Україна зіграє 22 вересня із Португалією. Синьо-жовтим потрібна перемога з перевагою у два м'ячі або більше.

Чоловіча збірна України з пляжного футболу не виступає в Євролізі 2023, бойкотуючи команду білорусі.

21.09. 17:45. Україна – Нідерланди – 2:3

Голи: Мирослава Випасняк 15 (пен), Юлія Дехтяр, 24 – Нансі, 23, 32 (пен), Нідіа, 24

Україна: Анастасія Терех; Марія Тихонова, Юлія Дехтяр, Юлія Костюк, Мирослава Випасняк, Олена Кирильчук, Анастасія Кліпаченко, Ірина Дубицька, Сніжана Воловенко.

22.09. 17:45. Португалія – Україна