Зінченко зіграв перший матч за Арсенал у ЛЧ. Команда впевнено виграла

Лондонці повернулися до Ліги чемпіонів

7276
9
Getty Images/Global Images Ukraine

«Арсенал» у першому турі групового етапу Ліги чемпіонів приймав ПСВ, а цей матч став першим для Олександра Зінченка у ЛЧ у складі лондонської команди. Окрім того, українець грав проти своєї колишньої команди. Для самого «Арсенала» це повернення до турніру після шестирічної перерви.

Як і очікувалося, господарі великих проблем не мали і ще в першому таймі оформили три голи, а за підсумком виграли 4:0. Зінченко провів на полі 58 хвилин.

В іншій зустрічі фаворит «Севілья» на своєму полі не зумів переграти «Ланс» – 1:1.

Група B

Арсенал - ПСВ 4:0
Голи: Сака, 8, Троссар, 20, Жезус, 38, Едегор, 70

Арсенал: Райа, Вайт, Саліба, Габріел, Зінченко (Томіясу, 58), Райс (Жоржіньо, 76), Едегор, Хаверц, Сака (Вієра, 69), Троссар (Нельсон, 58), Жезус (Сміт-Роу, 69)

ПСВ: Бенітес, Тезе, Белла-Кочап, Боскаглі, Дест, Схоутен, Салібарі (Тіллман, 66), Веєрман, Бакайоко (Лосано, 68), де Йонг, Ланг (Вертессен, 77)

Севілья - Ланс 1:1
Голи: Окампос, 9 - Фулгіні, 24

Севілья: Димитрович, Хуанлу (Навас, 80), Гудель, Рамос, Педроса, Фернандо, Соу (Сумаре, 63), Ламела (Лукебакіо, 63), Ракітіч (Сусо, 74), Окампос, Ен-Несері (Діас)

Ланс: Самба, Градіт, Дансо, Медіна, Мачадо (Айдара, 85), Франковськи, Самед, Менді (Діуф, 76), Фулгіні (Томассон, 76), Сатока, Вахі (Гілавоги, 71)

Огляд матчу Арсенала

Огляд матчу Севільї

Події матчу

70’
ГОЛ ! М'яч забив Мартін Едегор (Арсенал).
38’
ГОЛ ! М'яч забив Габріель Жезус (Арсенал).
20’
ГОЛ ! М'яч забив Леандро Троссар (Арсенал).
8’

Футбол | 27 квітня 2024, 10:28 25

Рік тому команда рвалася в ЛЧ, а зараз може залишитися без континентальних турнірів