Карло АНЧЕЛОТТІ: «Ми ніколи не припиняємо вірити, поки матч не закінчиться»

Наставник мадридського «Реала» прокоментував перемогу против «Уніон Берлін»

471
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Карло Анчелотті

Головний тренер мадридського «Реала» Карло Анчелотті прокоментував перемогу своєї команди в матчі 1-го туру Ліги чемпіонів проти «Уніон Берлін» (1:0).

«Я виправив кілька речей в перерві, сказав хлопцям, що нам потрібно більше використовувати енергію, що суперник таки допуститься помилки в ході матчі, що і сталося. У другому таймі ми були набагато уважнішими до деталей. Ми були дуже уважні до їхніх атакувальних гравців і не дали їм нічого створити.

Ми добре пресингували та відбирали м'яч, правда, ми могли забити раніше, але важливо, щоб ми вміли й забивати пізно. Ми ніколи, ніколи не припиняємо вірити, поки матч не закінчиться.

Беллінгем володіє певною якістю. Це дуже важливо. Він також має трохи везіння. Цей гол був трохи схожий на матч з «Хетафе», м’яч відскочив від суперника і він забив», – сказав Анчелотті.

Реал – Уніон Берлін – 1:0. Переможний м'яч Беллінгема. Відео голу та огляд