Головний тренер лондонського клубу прокоментував останній матч команди

1367
0
ФК Челсі. Маурісіо Почеттіно

Головний тренер лондонського «Челсі» Маурісіо Почеттіно не бачить приводів для занепокоєння після нічиєї у 5-му турі АПЛ із «Борнмутом» (0:0).

«Не можу сказати, що задоволений, але це була дуже гідна гра. Думаю, ми заслуговували на більше – перемоги. Ми створювали гарні моменти, у першому таймі після 20-30 хвилин ми мали багато можливостей забити – але не вдалося.

Враховуючи 12 травмованих та вихід у старті лише трьох гравців, які не їхали до збірних, я можу сказати лише про те, що команда добре попрацювала.

Нам потрібно жорсткіше діяти попереду, довести свою ефективність біля воріт. Потрібно зберігати спокій, але за подібних обставин це не завжди легко. Звинувачувати нікого не треба.

Уболівальники розчаровані ситуацією, але я не хвилююся, бо ми добре знаємо, що робимо. У нас з'явиться можливість випускати на заміну гравців, здатних вплинути на ефект, з'явиться висока конкуренція на тренуваннях. Коли у нас буде доступно більше футболістів, ця команда матиме більше шансів перемагати», – сказав головний тренер «Челсі».

Український вінгер Михайло Мудрик відіграв 63 хвилини в матчі з «Борнмутом» та результативними діями не відзначився.