17 вересня о 20:19 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

17 вересня о 20:18 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Момент!

Хаверц обігрався в стінку з Троссардом і з гострого кута зліва ледь не закинув у дальню дев'ятку!

17 вересня о 20:17 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
84’

Пыкфорд зі штрафного з своєї половини закидав у штрафний канонірів, ті відбилися.

17 вересня о 20:12 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
80’

Замінив команд.

Хаверц замість Віейра, Томіясу замість Зінченка, Гарнер замість Дукуре.

17 вересня о 20:10 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
78’

МОМЕНТ!

Пікфорд спершу врятував після виходу Едегора, а тоді Миколенко у відчайдушному підкаті врятував від добивання Віейра!

17 вересня о 20:09 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
76’

Небезпечно!

Після довгої діагоналі Жезус прийняв на груди і вибігав на Пікфорда, але Миколенко втрутився і відтер бразильця корпусом.

17 вересня о 20:07 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
74’

Троссард міг бити після закидання справа, але все зіпсував Віейра, котрий дотягнувся до м'яча і пробив невдало.

17 вересня о 20:05 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
72’

Момент!

Миколенко опинився на позиції центрфорварда після закидання Пікфорда і пробивав - Саліба заблокував, кутовий тільки!

17 вересня о 20:03 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
69’

ГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!

Довгий розіграши кутового закінчився пасом Сака справа на удар Троссарду, котрий так підставив ногу, що м'яч точно влетів у ліву дев'ятку!

17 вересня о 19:59 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
68’

Сака пройшов Миколенка, проте українець все ж завадив прострелити.

17 вересня о 19:58 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
66’

Заміни в команд.

Жезус замість Нкетіа, Калверт-Льюїн замість Бето.

17 вересня о 19:55 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
63’

Тарковськи ставить спину і не пуксає Віейра після закидання Зінченка.

17 вересня о 19:53 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
62’

Миколенко фолить в атаці.

60’

Третій підряд удар Зінченка здалеку блокують.

17 вересня о 19:52 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
59’

Ще один дальній удар Зінченка влучає в руку Тарковськи на лінії штрафного, арбітр заспокоює Зінченка, який вимагав пенальті.

17 вересня о 19:51 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
59’

Після кутового Зінченко спіймав на ногу винос зі штрафного і бив - ще один кутовий.

17 вересня о 19:49 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
56’

МОМЕНТ!

Зінченко видав шикарне закидання на Троссарда, той прострелив і Миколенко виніс з лінії. Але арбітр після того свиснув офсайд.

17 вересня о 19:46 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
52’

Кілька хвилин контролював м'яч Евертон, але таке тривало недовго.

17 вересня о 19:45 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
49’

Активність Арсеналу взагалі і Зінченка зокрема до моментів не призвела.

17 вересня о 19:40 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
47’

Габріел заблокував просування вперед Бето.

17 вересня о 19:39 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
46’

Момент!

Едегор з правого напівфлангу штрафного сильно пробивав і Пікфорд рятує!

17 вересня о 19:38 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

17 вересня о 19:21 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

17 вересня о 19:20 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’ +3

Саліба нахабно симулює страшний удар в обличчя після невеликого дотику туди в боротьбі.

17 вересня о 19:18 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’ +2

Троссард перехопив мяч, Янг був змушений бити того по ногах.

17 вересня о 19:17 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’

17 вересня о 19:16 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
44’

Небезпечно!

Суперзакидання Зінченка в штрафний прийняв Віейра, але вирішив замість удару віддати пас, вийшло неточно. Зінченко відразу ж відібрав м'яч у Бето.

17 вересня о 19:15 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
42’

Дуже довга атака Арсеналу закінчилася неточним псом Зінченка, а могла закінчитися і його ударом здалеку, але Сашко не ризикнув.

17 вересня о 19:12 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
40’

Вайт обігрався в стінку з Едегором і міцно приклався з лінії штрафного, але влучив прямо в руки голкіперу.

17 вересня о 19:09 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
38’

Миколенко в боротьбі наступає на ногу Сака, тому боляче, гра зупинена.

17 вересня о 19:06 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
35’

Зінченко віддавав на Троссарда, бельгієць не зрозумів нашого земляка.

17 вересня о 19:04 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
32’

Миколенко збив Сака, але Едегор не зумів якісно подати штрафний.

17 вересня о 19:03 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
31’

Три темпи атаки були в Евертона - спершу Дукуре зробив ривок, але відпустив, а тоді відбулися два дальні удари. Один заблокували захисники, а інший спокійно забрав Рая.

17 вересня о 19:00 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
29’

Бето пробував обійти Салібу, але той спокійно поставив корпус і не пустив.

17 вересня о 18:58 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
26’

Момент!

Райс в чужому штрафному прибрав одного захисника, але пробив у наступного!

17 вересня о 18:55 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
24’

Вимушена заміна в Арсенала.

В Мартінеллі пошкодження, його міняє Троссард.

17 вересня о 18:54 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
20’

Все ж нема голу - ВАР показав, що Нкетіа таки був в офсайді!

17 вересня о 18:52 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
19’

М'яч опинився в Нкетіа, захисники Евертона почали апелювати щодо офсайду, Нкетіа тим часом віддав пас вррзріз і Мартінеллі реалізував вихід сам на сам!

17 вересня о 18:50 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
19’

Сака не зумів пройти Миколенка на фланзі.

17 вересня о 18:49 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
17’

Віейра не встигає на навіс Райса, але Зінченко зберігає м'яч.

17 вересня о 18:47 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
15’

Дукуре в центрі зрізав Райса, котрий перший встиг на м'яч.

17 вересня о 18:44 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
12’

Нкетіа не встигав на м'яч, але все ж пішов до кінця і врізався у Пікфорда. На щастя, без наслідків.

17 вересня о 18:41 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
10’

Небезпечно!

Зінченко знайшов у чужому штрафному Віейра і той пробив з лівого кута штрафного над правою дев'яткою!

17 вересня о 18:40 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
8’

Брантвейт в підкаті вибиває м'яч з ніг Сака після пасу врозріз від Едегора.

17 вересня о 18:37 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
6’

Мартінеллі віддавав наліво на Зінченка, але зробив це занадто сильно і неточно.

17 вересня о 18:36 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
4’

Нкетіа п'ятою віддавав Едегору на вихід до воріт, але той трохи не встиг.

17 вересня о 18:34 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
3’

Навіс Зінченка захисники виносять на кутовий.

17 вересня о 18:33 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
2’

Зінченко пробував підтримати довгу атаку швидким пасом, але віддав супернику.

17 вересня о 18:31 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

17 вересня о 18:07 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

В неділю, 17 вересня, відбудеться матч 5 туру чемпіонату Англії з футболу між «Евертоном» та «Арсеналом». Гра пройде в Ліверпулі (Англія) на полі арени «Гудісон Парк», початок – о 18:30 за київським часом.

В Михайла Мудрика справи в «Челсі» йдуть не дуже, тому поспостерігаємо за виступами інших українців в АПЛ. Олександр Зінченко відновився від пошкодження і веде свій «Арсенал» у чергову боротьбу за такий очікуваний титул чемпіона АПЛ, який так і не вдалося здобути минулого сезону. В «Евертона» задачі приземленіші – схоже, команда знову має намір боротися за виживання, інакше як пояснити одне набране очко після чотирьох матчів та зону вильоту? Віталій Миколенко, до речі, зараз засів у запас «ірисок», може, ми його все ж побачимо на полі?

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку «Арсенал» - «Евертон».