Патрік ван ЛЕУВЕН: «Не розраховували так швидко використати Рудька»

Тренер оцінив складну перемогу

8343
3
ФК Шахтар. Патрік ван Леувен

Наставник «Шахтаря» Патрік ван Леувен оцінив непросту перемогу над «Оболонню» з рахунком 1:0 у матчі УПЛ. За команду дебютував резервний воротар Артур Рудько, який нещодавно приєднався до команди.

«Багато чого не вийшло у перші 15 хвилин, не так агресивно грали, як хотіли. І не використали своїх шансів. Думаю, проблема в тому, що гравці вже думали про матч з «Порту» у Лізі чемпіонів. А свої моменти потрібно використати у першому таймі, щоб дати деяким гравцям більше відпочити»

«Дебют Рудька? Ми брали досвідченого воротаря, але не розраховували так швидко його використати. Але така ситуація, що я дав йому шанс. І він добре себе показав у першому матчі. Ліга чемпіонів? Завтра розпочинаємо підготовку», – сказав ван Леувен.

Ймовірно, основний воротар Дмитро Різник не зіграв у матчі через загибель брата на війні.