Чинні чемпіони Європи лише у п'яти партіях перемогли збірну Нідерландів

8292
0
CEV

Завершився ще один чвертьфінальний матч чоловічого чемпіонату Європи з волейболу, який проходив у вівторок в італійському місті Барі. У ньому зустрічалися команди Італії та Нідерландів. Дещо раніше там же Польща обіграла Сербію з рахунком 3:1.

У цій грі, звичайно ж, фаворитами вважалися господарі майданчика, які на даний момент є діючими чемпіонами континенту. Але гра для них склалася дуже непросто.

Вже у першому сеті представники країни тюльпанів дали зрозуміти, що не збираються віддавати поєдинок без бою і виграли партію дуже впевнено 25:19. Однак італійці, розуміючи, що поразку вболівальники, які вщерть заповнили зал, їм не пробачать, другий та третій сет взяли досить легко 25:17 та 25:16.

Проте, як виявилося, зломити опір гостей у четвертій партії їм не вдалося, і Нідерланди виграли 25:23.

Все вирішував тай-брейк, де все ж таки сильнішою виявилася Італія 15:12.

До речі, найрезультативнішим у складі Нідерландів став відомий діагональний Німір, який набрав 31 очко. А загалом у цьому турнірі він поклав у скарбничку своєї збірної 123 очки, виконавши при цьому 13 ейсів. Вражаючі показники.

Польща – Словенія

Нагадаємо, що збірна України у чвертьфіналі цього турніру поступилася Словенії 1:3.

КАЛЕНДАР І РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ ЧОЛОВІЧОГО ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ З ВОЛЕЙБОЛУ

(18)

Визначені півфіналісти Кубка Азії U-23. Хто потрапить для України на ОІ?
Футбол | 27 квітня 2024, 07:55 0

Залишається 2 варіанти суперників для України: Індонезія та Узбекистан

Зіграно всі матчі чемпіонату України в чоловічій Суперлізі
Волейбол | 22 квітня 2024, 20:57 0

Золоті медалі виграв «Прометей», а на «МХП Ладижин-ШВСМ-Колос» чекає пониження у класі