Польща перемогла Сербію та вийшла до півфіналу чемпіонату Європи

Команди видали рекордний третій сет, у якому сильнішими виявилися поляки 36:34

4388
0
CEV

В італійському місті Барі зіграно третій матч 1/4 фіналу чемпіонату Європи з волейболу серед чоловіків. Зустрічалися волейболісти Сербії, які ставали переможцями Євро у 2019 році та збірна Польщі, що на двох останніх турнірах здобула бронзові нагороди.

Забігаючи вперед, відзначимо, що найцікавішими тут були перша і третя партії, бо у другій та четвертій поляки досягли успіху з великою перевагою 25:15 та 25:17. Так от, у першому сеті, який тривав 35 хвилин, Сербія виграла насилу 28:26. А в четвертому суперники грали ще більше (44 хвилини) і з рекордним для цього чемпіонату результатом 36:34 перемогу вирвали польські волейболісти.

Чемпіонат Європи з волейболу. Чоловіки
Чвертьфінал. Барі (Італія). 12 вересня
Польща – Сербія

3:1 (26:28, 25:15, 36:34, 25:17)

У півфіналі збірна Польщі зустрінеться із ще однією балканською країною Словенією. А трохи пізніше сьогодні у четвертому поєдинку 1/4 фіналу зіграють Італія та Нідерланди, на переможця якого у півфіналі вже чекає Франція.

Нагадаємо, що збірна України у чвертьфіналі цього турніру поступилася Словенії 1:3.