12 вересня о 21:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Маккі прострілом із правого флангу заробив кутовий.

12 вересня о 21:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко

12 вересня о 21:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Арбітр дозволив командам провести на полі ще, як мінімум, чотири хвилини.

90’

Фол від Форбса проти Салюка в боротьбі за подачу з правого флангу в центрі нашого штрафного.

12 вересня о 21:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

Лосенко замінив Ярмолюка.

12 вересня о 21:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

Трохи нервове завершення гри, хоча й у суперників обмаль моментів.

12 вересня о 21:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

Маккозленд вийшов замість Фогарті.

84’

Макгакіна замінив Аллен.

12 вересня о 21:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Фогарті на дальньому боці штрафного завершував подачу кутового з лівого флангу від Джонстона ударом головою, але в площину воріт не поцілив.

12 вересня о 21:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Суперники почали більше тримати м'яч на нашій половині.

12 вересня о 21:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

Бражко запустив удар із дальнього штрафного точно в руки воротарю.

12 вересня о 21:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

Девлін перед власним штрафним підбив ноги Рубчинського.

12 вересня о 21:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Келлі поміняли на Девліна.

75’

Глінн замінив Маккірнена.

12 вересня о 21:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Рубчинський здалеку із зони перед штрафним поцілив повз ліву стійку.

12 вересня о 21:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Маккі в центрі поля потоптався по ногах Бражку.

12 вересня о 21:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

ГГГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛ! Роман з правого флангу зіграв на Квасницю до штрафного, після чого партнер зіграв на Краснопіра, а той скинув назад під удар фланговому захиснику, який пробив із рикошетом над воротарем.

12 вересня о 20:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Маккі гратиме замість Маршалла.

12 вересня о 20:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

В'юнника поміняв Краснопір.

12 вересня о 20:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Маршалл був постфактум попереджений за відкладений фол у центрі поля.

12 вересня о 20:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

МОМЕНТ! Макгакін зайшов до лівого флангу штрафного на швидкості повз Салюка, після чого бив у ближній кут, але добре, що Нещерет закрив.

12 вересня о 20:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Простріл Романа з правого флангу забрав до рук воротар перед воротарським.

12 вересня о 20:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Пара передач до нашого штрафного з боку суперників була невдалою.

12 вересня о 20:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Квасниця вийшов замість Волошина.

12 вересня о 20:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

Фол від Рубчинського біля центрального кола проти Макдоннелла.

12 вересня о 20:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Волошин у центрі штрафного завершував у падінні передачу з правого флангу, але не влучив по м'ячу.

12 вересня о 20:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

Суперники сидять біля власного штрафного в три ряди, тож доводиться шукати шляхи.

12 вересня о 20:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

Тримаємо м'яч біля центральної лінії без особливого просування.

12 вересня о 20:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

МОМЕНТ! Макгакін із правого флангу штрафного виконав удар під поперечину, проте Нещерет спокійно забрав.

12 вересня о 20:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

12 вересня о 20:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

12 вересня о 20:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +1

МОМЕНТ! Смоляков постукався з Рубчинським біля лівого флангу штрафного, після чого з меж пробив у ближній кут, де на м'яч і чекав воротар.

45’

Арбітр дозволив командам провести на полі ще, як мінімум, три хвилини.

12 вересня о 20:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

МОМЕНТ! Маршалл несподівано пробив здалеку з розвороту з центральної зони перед штрафним, але спрямував м'яч точно до рук Нещерета.

12 вересня о 20:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Стюарт боровся за передачу на хід до лівого флангу проти Романа, але поступився захиснику.

12 вересня о 20:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Гості почали більше контролювати м'яч після відпочинку.

12 вересня о 20:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Відбулась перерва на водопій.

12 вересня о 20:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Ярмолюк із правого флангу виконав подачу на дальній кут воротарського, де Волошин невдало спробував скинути м'яч головою.

12 вересня о 20:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

Маємо перевагу, але не маємо багато моментів, що непокоїть станом на зараз.

12 вересня о 20:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Форбс не дав В'юннику прокинути п'ятою м'яч повз себе на правому фланзі захисту.

12 вересня о 20:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Падіння В'юнника в центрі штрафного супроводжувалось ще й ударом повз ворота, але ні в площину він не влучив, ні пенальті не дали.

12 вересня о 19:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

МОМЕНТ! Якісь безглузді дії нашого захисту та воротаря на лівому фланзі штрафного завершилась перекиданням у порожні ворота, але Роман устиг повернутись на лінію.

12 вересня о 19:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

МОМЕНТ! Брагару пройшов повз двох суперників під час зміщення з правого флангу, але пробив повз дальню стійку на завершення.

12 вересня о 19:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

Ярмолюк перед чужим штрафним змагався за м'яч, але Форбс розрядив вибиванням.

12 вересня о 19:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12 вересня о 19:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

МОМЕНТ! Брагару завів м'яч до правого флангу штрафного, після чого бив у ближній кут, проте голкіпер потягнув на кутовий.

12 вересня о 19:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

Смоляков не поладнав із простою передачею на хід партнеру лівим флангом атаки.

17’

Тримається м'яч у нас, але занадто далеко від чужих воріт.

12 вересня о 19:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Закинули за спину захисникам на хід Волошину, але м'яч пішов засильно.

12 вересня о 19:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Макдоннелл блокував на кутовий подачу Ярмолюка з правого флангу.

12 вересня о 19:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Романа не пропустив до правого флангу атаки підкат від Макгакіна.

12 вересня о 19:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Волошин втікав через лівий фланг атаки, проте перед чужим штрафним занадто далеко відпустив від себе м'яч.

12 вересня о 19:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Намагаємось пресингувати на чужій половині.

12 вересня о 19:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Рубчинський із лівого флангу зіграв до центру на Волошину, але тому не дали розвернутись перед штрафним.

12 вересня о 19:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Маккірнен на правому фланзі упав у боротьбі, але арбітри фолу не побачили.

12 вересня о 19:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Рубчинський із лівого флангу грав до зони перед штрафним на Брагару, той пропустив, але за спиною нікого не було.

12 вересня о 19:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Невдала спроба закинути на лівий фланг чужого штрафного від В'юнника.

12 вересня о 19:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Починаємо з фолу Бражка на лівому фланзі атаки проти Маккірена.

12 вересня о 19:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

12 вересня о 19:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко

12 вересня о 18:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12 вересня о 18:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко

12 вересня о 18:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У вівторок, 12-го вересня, відбудеться поєдинок 1-го туру групового етапу кваліфікації чемпіонату Європи U-21 у рамках групи F, у якому змагатимуться Україна U-21 і Північна Ірландія U-21. Матч пройде в Попраді (Словаччина), на полі стадіону «Національний тренувальний центр», початок о 19:30.

Молодіжна збірна починає новий цикл під керівництвом нового головного тренера. Іспанець Унаї Мельгоса тепер повинен буде брати приклад із Руслана Ротаня і вести нове покоління українських футболістів до нових звершень. У відбірковій групі до чемпіонату Європи в нас у суперниках присутні Англія, Люксембург, Азербайджан, Сербія та Північна Ірландія. Останні вже встигли програти «червоним левам» (0:1), тоді як ми отримали чимало тривожних сигналів від поразки Німеччини в товариському матчі (0:2).

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Україна U-21 - Північна Ірландія U-21.