Ніцца близька до підписання колишнього воротаря ПСЖ
Сальваторе Сірігу переїжджає на південь Франції
![Ніцца близька до підписання колишнього воротаря ПСЖ](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/4/orig_640957.jpg)
Французька «Ніцца» близька до підписання італійського воротаря Сальваторе Сірігу, повідомляє Ніколо Скіра.
36-річний Сірігу переходить до «Ніцци» на правах вільного агента. Контракт воротаря із клубом розрахований до 2024 року. На італійця також претендував «Лор'ян».
Раніше Сальваторе Сірігу виступав за італійські «Палермо», «Кремонезе», «Анкону», «Торіно», «Дженоа», «Наполі» та «Фіорентину», французький «ПСЖ», іспанські «Севілью» та «Осасуну». Останнім клубом воротаря була «Фіорентина», за яку минулого сезону він зіграв два матчі – в одному не пропускав, в іншому пропустив два голи.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Арсенал – Манчестер Юнайтед. Прогноз і анонс на товариський матч](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/middle_695871.jpg)
![Арсенал – Манчестер Юнайтед. Прогноз і анонс на товариський матч](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695871.jpg)
Sport.ua разом із GGBET анонсує цікавий поєдинок
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/middle_695224.jpg)
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/small_695224.jpg)
Олімпійський турнір із футболу відбудеться з 24 липня по 10 серпня
![Фантастична розв'язка. Збірна України U-23 у меншості здолала Марокко](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695909.jpg)
![Анонс Олімпіади на 27 липня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695751.jpg)
![Анонс Олімпіади на 27 липня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695751.jpg)
![Ілля КОВТУН: «З початку повномасштабного вторгнення я ще не був в Україні»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695941.jpg)
![Ілля КОВТУН: «З початку повномасштабного вторгнення я ще не був в Україні»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695941.jpg)