Ігор МОСКВИЧОВ: «Ми вперше зіграли в оптимальному складі»
Головний тренер збірної України U-19 – про матч Євро-2023 проти команди Словенії
![Ігор МОСКВИЧОВ: «Ми вперше зіграли в оптимальному складі»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/4/orig_640937.jpg)
Головний тренер збірної України U-19 Ігор Москвичов поділився думками після матчу Євро-2023 проти команди Словенії.
– Ігорю Євгеновичу, вітаємо Вас із сьогоднішньою перемогою над Словенією. Чим сьогоднішня гра зі Словенією відрізнялася від учорашньої з Італією?
– Одразу скажу, що сьогодні було складніше. Як я казав, напередодні десь з 5-ї хвилини ми почали домінувати над італійцями, і весь матч проходив під нашим контролем. Сьогодні – навпаки. Перші хвилини були за нашою командою, ми забили швидкий гол. Потім настали складнощі у грі. Тому що ми розбирали, як грають словенці, але два «стовпи» – 4-й та 5-й номери (Чоп та Скріньяр. – Прим.) – чіпляються за всі м’ячі. Тому, було дуже складно. До того ж швидкі гравці входили з глибини майданчика та створювали небезпеку. Але хлопці все одно впорались, і я вважаю, що рахунок по грі.
– Сьогодні у Вас сталися зміни у стартовому складі. Зокрема, Дяченко поміняв Бєлімова у воротах, а також вийшов Рибіцький замість Тютюрая. Питання одразу по Рибіцькому. Можна сказати, що його як раз у матчі з Італією не вистачало, якщо подивитись на сьогоднішню гру зі Словенією?
– Звичайно, не вистачало. Я скажу, що це перший матч за останні дев’ять місяців, який ми зіграли в оптимальному складі. Тобто, завжди когось не було. То не викликали, то травми, то дискваліфікації. Ось сьогодні ми вперше зіграли в оптимальному складі з тих людей, які у нас наразі є. Ми сьогодні зробили одну ударну четвірку, яка повинна була розвивати результат. А друга четвірка, скажімо так, мали б трохи чинити опір при грі у захисті. Тобто, наш план спрацював. Основна четвірка забила всі м’ячі, але при цьому всі гравці, які виходили на майданчик, виконали завдання на цю гру.
– Питання, пов’язане з другою четвіркою. По ходу гри Ви сьогодні робили в ній зміну, міняючи Єлішева на Приходька. З чим була пов’язана ця зміна?
– Приходько вчора виходив у першій четвірці, додав їй гостроти та активності. Сьогодні вирішили додати його у другу четвірку, хотіли її підсилити. Однак, цього разу це не зовсім вийшло.
– Ви впевнені, що можете зберегти цей настрій у наступному матчі проти Фінляндії?
– Звісно. Ми до цього довго йшли, мріяли про це, щоб бути у фінальній частині Євро. Тому, хлопці налаштовані на максимальний результат.
Нагадаємо, що збірна України обіграла команду Словенії з рахунком 4:2.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/middle_695224.jpg)
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/small_695224.jpg)
Олімпійський турнір із футболу відбудеться з 24 липня по 10 серпня
![ФОТО. Чи був офсайд? Оприлюднено чіткий кадр перед другим голом України](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/middle_695922.jpg)
![ФОТО. Чи був офсайд? Оприлюднено чіткий кадр перед другим голом України](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695922.jpg)
Ігор Краснопір вирвав перемогу для олімпійської збірної України над Марокко на 90+8-й
![Анонс Олімпіади на 27 липня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695751.jpg)
![Анонс Олімпіади на 27 липня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695751.jpg)
![За крок від переходу. Романо дав нові подробиці трансферу Довбика](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695960.jpg)
![Красюк назвав солідну суму, за яку Усик готовий провести 3-й бій з Джошуа](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695807.jpg)