Екстраліга. Розгромні перемоги Хіта та Урагану, Сокіл обіграв in.IT

507
0
ФК Хит

Три матчі продовжився другий тур першого етапу футзальної Екстраліги

Столичний «Хіт» у домашньому матчі розгромив «Рятувальник» із Ромнів. Вже на першій хвилині Ігор Чернявський відкрив рахунок, а за п'ять хвилин до перерви Олександр Педяш забив другий гол у господарів. У другій половині зустрічі чотири голи забив Артур Подлюк – три у ворота гостей та один у власні, встановивши підсумковий рахунок зустрічі 5:1 на користь «Хіта».

П'ять голів забив івано-франківський «Ураган» у ворота київського «SkyUp Futsal». Дубль зробив Ігор Корсун, ще по голу забили Станіслав Моспан, Михайло Грицина та Артем Фаренюк.

У третьому матчі «Сокіл» із Хмельницького в гостях мінімально переграв львівський «in.IT». Гості в середині другої половини зустрічі забили один за одним два голи, проте «in.IT» на останніх хвилинах встиг уникнути поразки всуху.

Екстраліга, перший етап

2 тур

2 вересня

Хіт (Київ) – Рятувальник (Ромни) – 5:1 (2:0)

Голи: Чернявський, 1, Педяш, 15, Подлюк, 21, Подлюк, 25, Подлюк, 39 – Подлюк, 26 (у свої ворота).

Ураган (Івано-Франківськ) – SkyUp Futsal (Київ) – 5:0 (2:0)

Голи: Моспан, 9, Грицина, 15, Корсун, 21, Фаренюк, 29, Корсун, 30.

in.IT (Львов) – Сокіл (Хмельницький) – 1:2 (0:0)

Голи: Багряк, 38 – Чижик, 28, Богославський, 33.