Олександр БАБИЧ: «Важко зрозуміти, чому так будувалася гра Динамо»

Спеціаліст – про матч «Динамо» з «Бешикташем»

1983
1

Колишній тренер «Маріуполя» та «Чорноморця» Олександр Бабич поділився враженнями від другого матча «Динамо» з «Бешикташем» (0:1) у плей-оф раунді кваліфікації Ліги конференції.

«Від київського «Динамо» я чекав більшого. Очікував, що кияни намагатимуться не пропустити з перших хвилин і агресивно зіграють попереду. І в перші 15-20 хвилин підопічні Мірчі Луческу в обороні діяли непогано, однак не вистачало дуже важливого компоненту – атакуючого. Контратаки "біло-синіх" були вкрай рідкими, команда думала більше про те, щоб не пропустити.

Важко зрозуміти, чому так будувалася гра «Динамо», яка була тренерська установка на матч… Винуватців наразі важко буде знайти. Зрозуміло, що весь негатив впаде на голову Луческу.

Чого все-таки найголовнішого не вистачило «Динамо» для досягнення результату? Нападника. При всій повазі до Ваната, зараз він не в змозі проривати оборону таких команд, як «Бешикташ». Не вистачило також Ярмоленка, який міг би додати солідності в атаці. Треба визнати сувору реальність – комплектація «Динамо» значно поступається комплектації «Бешикташа». І зараз це, на жаль, вже – норма…», – заявив Бабич.

(10)

Реал – Баварія – 2:1. Дубль Хоселу, і Лунін – у фіналі. Відео голів і огляд
Футбол | 09 травня 2024, 00:50 2

Дивіться відеоогляд матчу-відповіді 1/2 фіналу Ліги чемпіонів

ФОТО. Чи був офсайд? Оприлюднено чіткий кадр перед другим голом Реала
Футбол | 09 травня 2024, 00:10 2

Хоселу оформив дубль у ворота Баварії після пасу Рюдігера та вивів команду у фінал ЛЧ