31 серпня о 23:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко

31 серпня о 23:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко

31 серпня о 23:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
115’

Горбунов пробив зі штрафного - м'яч влучив у стінку.

Пенальті не буде...

31 серпня о 23:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Цікаво. Арбітр пішов переглядати момент. Перед фолом на Горбунові, Гуцуляк опинився на газоні у штрафному майданчику.

31 серпня о 23:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
113’

Прохазка замінив Офорі.

113’

Горбунова збили біля штрафного майданчика.

31 серпня о 23:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Горін корисно зіграв. Дві жовті картки за вісім хвилин на полі.

31 серпня о 23:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
109’

ВИЛУЧЕННЯ!

Горін вдарив рукою в обличчя суперника під час верхової боротьби. Друга жовта картка.

31 серпня о 23:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
106’

ГОЛ

Спартак заштовхав м'яч у ворота. Даніель прострілив, Паур не зміг одразу забити. Буката швидко зорієнтувався і був першим зреагував на відскок.

31 серпня о 23:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ЕКСТРА ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

31 серпня о 23:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Паур вийшов замість Коші. Спартак планує атакувати.

31 серпня о 23:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ЕКСТРА ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

31 серпня о 23:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано одну хвилину

31 серпня о 23:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
103’

Горін жорстко зустрів Офорі.

31 серпня о 23:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
101’

Заміна у складі Дніпра-1. Горін вийшов замість Рубчинського.

31 серпня о 23:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Три вилучення за два матчі зі Спартаком. Чудова статистика.

31 серпня о 23:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
98’

ВИЛУЧЕНННЯ!

Бабенко пішов відпочивати...

31 серпня о 23:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко

І знову як в першому матчі... Арбітр пішов переглядати момент порушення

98’

Бабенко отримав попередження з небезпечний підкат проти Офорі.

31 серпня о 23:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко
94’

Гуцуляк пробив з меж штрафного майданчика - м'яч пролетів повз ворота.

93’

Бланко прострілив у штрафний майданчик. Знову захисник перший на м'ячі.

31 серпня о 22:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко
92’

Гуцуляк закинув на дальню стійку. Захисник випередив гравця Дніпра-1.

91’

Піхальонок прострілив, захисник перехопив. Буде кутовий.

31 серпня о 22:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ЕКСТРА ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

Азанго замінив Рістовскі, Буката вийшов замість Байновича.

31 серпня о 22:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко

На нас чекають два додаткових тайми.

31 серпня о 22:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

90’ +3

Дніпряни не змогли пробити по воротах після розіграшу кутового.

31 серпня о 22:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +2

Гуцуляк з правого боку штрафного майданчика пробив у ближній кут - воротар відбив на кутовий.

31 серпня о 22:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +1

Мікович пробив з-за меж штрафного майданчика. Рикошетом від захисника м'яч прилетів до рук Кінарейкіна.

Компенсовано дві хвилини.

31 серпня о 22:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
89’

Спартак провів атаку. Дві передачі з флангів у штрафний майданчик перервали оборонці Дніпра-1.

31 серпня о 22:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

Філіппов не зміг завдати удару головою з лінії воротарського майданчика.

31 серпня о 22:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

Піхальонок після закидання від Філіппова неточно пробив головою.

31 серпня о 22:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Бланко збив Шулека який мчав у штрафний майданчик, щоб там отримати передачу від партнера.

81’

Гуцуляк з півкола штрафного майданчик завдав удару - воротар в падінні забрав м'яч до рук.

31 серпня о 22:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

У складі Дніпра-1 Філіппов замінив Білла.

76’

Небезпечно!!

Даніель завдав удару приблизно з 12-13 метрів. Кінарейкін відбив м'яч, який летів під поперечину!

31 серпня о 22:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Гуцуляк не дозволив опоненту пробити головою з близької відстані.

31 серпня о 22:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Знову в'язка гра. М'яч переважно в центрі поля.

31 серпня о 22:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Офорі з правого флангу змістився в центр і завдав удару - несильно та неточно.

31 серпня о 22:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Дніпро-1 міг провести швидку контратаку. Але Бланко влучив м'ячем у п'ятку Гуцуляка.

31 серпня о 22:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Піхальонок зробив дуже сильну передачу зі штрафного. Неточно.

31 серпня о 22:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Щулек вдарив Горбунова ззаду по ногах.

31 серпня о 22:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

ГОООООООООООЛ!

Футболісти Спартака вирішили допомогти українським колегам. Горбунов зробив крос у штрафний майданчик, Горосіто намагався вибити м'яч. Вийшов класний удар під поперечину!

31 серпня о 22:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Піхальонок зробив класний навіс, але захисник випередив Гуцуляка на лінії воротарського майданчика.

31 серпня о 22:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

Сваток після навісу з кутового пробив по воротах. Слабким вийшов удар. Голкіпер спокійно забрав м'яч до рук.

31 серпня о 22:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

Небезпечно!

Дніпро-1 розіграв кутовий. Піхальонок у штрафному майданчику скинув м'яч на Мірошніченка, який потужно пробив. На жаль, м'яч пролетів поруч з ближньою дев'яткою воріт Спартака.

31 серпня о 22:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Після сильної верхової передачі зі штрафного з правого флангу гравець Спартака пробив по воротах - Кінарейкін забрав м'яч до рук.

31 серпня о 22:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Тренерський штаб Дніпра-1 провів дві заміни у перерві. Замість Лєднєва вийшов Бланко, замість Каплієнка - Горбунов.

31 серпня о 22:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У перерві Шулек замінив Коштрну у складі Спартака-1.

31 серпня о 22:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

31 серпня о 21:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45’ +3

Каплієнко втратив м'яч біля свого штрафного майданчика. Офорі пробив вище воріт.

31 серпня о 21:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +2

Непогану комбінацію розіграли футболісти Дніпра-1. Завершилася вона прострілом вздовж воріт. Але першим на м'ячі був оборонець Спартака.

31 серпня о 21:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано дві хвилини у першому таймі.

31 серпня о 21:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

Небезпечно!

Даніель завдав удару з півкола штрафного майданчика - м'яч влучив у стійку!

31 серпня о 21:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Рістовскі пробив з кута штрафного майданчика - вище воріт.

31 серпня о 21:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Знову невдало футболісти Дніпра-1 виконали кутовий

31 серпня о 21:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Ситуація на полі майже весь тайм одна і та сама. Дніпро-1 контролює м'яч переважно в центрі поля. Але попереду немає простору для побудови атак.

31 серпня о 21:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Дніпро-1 намагався створити небезпечний момент. Але Офорі перехопив передачу у штрафний майданчик.

31 серпня о 21:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Удар Даніеля заблокували захисники Дніпра-1 після розіграшу кутового.

31 серпня о 21:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Небезпечно!

Мікович після передачі від центральної лінії отримав м'яч на куті воротарського майданчика. Кінарейкін відбив м'яч після удару в ближній кут у виконанні капітана Спартака.

31 серпня о 21:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Рубчинський програв боротьбу захисникам Спартака після дальнього закидання від партнера.

31 серпня о 21:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко

За половину першого тайма Дніпро-1 не створив жодного небезпечного моменту.

31 серпня о 21:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Офорі закинув м'яч у штрафний майданчик, удару по воротах не було. Кутовий.

31 серпня о 21:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Піхальонок пробив здалеку - м'яч полетів туди, де стояв голкіпер Спартака. Він спіймав м'яч у руки.

31 серпня о 21:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Словацький клуб щільно рає в обороні. Словаки не дають дніпрянам наблизитися до воріт.

31 серпня о 21:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Футболісти Дніпра-1 поки не формують події. Атаки будують без поспіху.

31 серпня о 21:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Після кутового знову не було небезпеки біля воріт словацького клубу.

31 серпня о 21:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Піхальонок пробив з-за меж штрафного майданчика, м'яч влучив в гравця Спартака та пішов на кутовий.

31 серпня о 21:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Кілька хвилин гра точиться в центрі поля.

31 серпня о 21:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Дніпряни розіграли кутовий. Піхальонок навісив на дальню штангу, оборонці Спартака перервали передачу.

5’

Білл намагався прострілити вздовж воріт, захисник вибив м'яч на кутовий.

31 серпня о 21:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

ГОЛ

Даніель результативно завершив контратаку, яка почалася після виконання дніпрянами кутового. Гравці Спартака швидко дійшли до штрафного майданчика. Мікович з правого флангу зробив точну передачу на Даніеля, він прийняв м'яч на лінії штрафного мадйанчика, трохи наблизився до воріт та пробив без спротиву.

31 серпня о 21:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Навіс зі штрафного перервав захисник Спартака.

1’

На першій хвилині Дніпро-1 контролював м'яч. Штрайний поблизу воріт Спартака.

31 серпня о 21:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

30 серпня о 22:07 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

В четвер, 31 серпня, відбудеться матч-відповідь раунду плей-оф Ліги конференцій, в якому гратимуть «Дніпро-1» та «Спратак» (Трнава). Гра пройде в Кошиці (Словаччина) на полі стадіону «Кошицка футбалова арена», початок – о 21:00 за Києвом.

Перша гра між командами закінчилася з рахунком 1:1, «дніпряни» грали майже всю гру в меншості, а закінчували взагалі вдев'ятьох. Гол забив Піхальонок з пенальті, а тренував команду Валерій Городов. Він виведе команду і на цей матч, оскільки Гонсало Гарсії, схоже, в команді не буде – іспанець не хоче їхати в Дніпро через ракетні обстріли. Гру чемпіонату на вихідних проти «Руху» перенесли для кращої підготовки, тому виліт з третього турніру за сезон не зрозуміє ніхто.

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку «Дніпро-1» – «Спартак» Трнава.